Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezt meg lehet...

Szerintetek ezt meg lehet bocsájtani? Ti megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

Ha a legjobb barátnőtök elhordana titeket egy félreértés miatt, letiltana mindenhonnan és közölné, hogy többé nem akar szóba állni veletek de utána elmenne hozzátok és bocsánatot kérne akkor megbocsájtanátok neki?

Mondjuk, ha tényleg elég komoly dologról volt szó és előtte még nem volt ilyen eset.


2015. ápr. 12. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megbocsájtanék, ha volt olyan barát előtte.
2015. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnők voltunk/vagyunk, tényleg igazi legjobb barátság. Rengeteget köszönhetek Neki és szerintem ez fordítva is igaz, mindig ott voltunk egymás mellett bármiről is legyen szó. Csak elmondtam neki valamit, amit végre tök jó volt kiadni magamból, de ő az egyetlen aki tudja és tényleg életem legnagyobb titka. Erre ma azt hittem, hogy más is megtudta és nagyon megijedtem és hirtelen felindulásból felhívtam, de pont nem vette fel, meg se vártam, hogy visszahívjon leírtam neki, hogy ezt nem gondoltam volna róla és soha többet nem akarom látni. Erre most kiderült, hogy egy félreértés és istenem annyira szégyellem magam. Jó már tudom, hogy előtte utána kellett volna járnom, de abban a pillanatban nem gondolkodtam. Arra gondoltam, hogy elmegyek hozzá, viszek neki valamit és bocsánatot kérek. Korrektebb mint telefonon vagy facebookon
2015. ápr. 12. 23:45
 3/11 Argloss ***** válasza:
91%

Mindent meg lehet, csak nem biztos, hogy érdemes.

Én nem utálnálak meg ilyesmiért, de soha többé nem tudnék megbízni benned. Egy ilyen eset után fenntartásokkal kezelném minden megnyilvánulásodat. A bizalomnak kölcsönösnek kellene lennie egy barátságban.

2015. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul esne, de természetesen megbocsátanék. Elmondanám neki, hogy remélem sose gondol többet ilyet rólam, mert soha nem adnám ki a titkát. Egy igaz barátság ezt is túléli.
2015. ápr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megbocsátanék, de már sose néznék rá úgy mint előtte. Azt látnám, hogy annyiba nem nézett engem, a barátságunkat, hogy még ha hall is rólam valami rosszat, azt fenntartásokkal kezelje és szemtől-szembe kérdezzen rá. Ez pedig nem olyan dolog amit könnyen elfelejt az ember.
2015. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Függ ez a szituációtól (mi volt a félreértés, miből adódott), ha a félreértés miatt olyan információkkal élt vissza amelyeket a barátság alatt csak ő tudhatott, akkor elég nehéz ezt elfelejteni, ezen átlépni (számomra).
2015. ápr. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit keres ez a kérdés ebben a kategóriában?
2015. ápr. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha tényleg igazi a barátság akkor igen...mi mar ennél többet is átéltünk..az elmúlt 15 év alatt

Másrészt valahol melyen bennem maradna.. Tudod a madazag elszakadása és utana a csomók esete, az mindig ottmarad..


Gondolom eleg fiatal vagy még, szerintem meg kell tanulnod az érzelmeiden es saját magadon is uralkodni.. Ennel szültebb helyzeted id lehet meg, sőt lesz is, nem tamadhatsz minden esetben pont olyanokra, akik melletted allnak, és szeretnek.

Gondolhpkod i kel, és csak akkor cselekedni, amikor 100% vpde akkor nagyon..vagy ha tényleg a legjobb barátnőd, és bízol igazán benne, akkor tudod, vagy tudnod kellene, hogy ha el os mondott volna valamit annnak magyon, de nagyon jó oka lett volna, ugyhogy nem egyből neki kell esni..

És itt is igazolódott.


Az hogy én, vagy mi megbocsájtana k az még nem jelenti, hogy ő is meg fog...:(

2015. ápr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha eljössz, és komolyan gondolod, megbocsátanék, de elmondanám, mennyire rosszul esik.


Egyik barátnőm maúgy pontosan ilyen, mindent felfúj, és gondolkodás nélkül a másiknak esik. Másnap pedig jön a bocsánat, amiért, de... nagyon szeretjük ennek ellenére, de néha meg tudnánk ölni, amiért képtelen használni az eszét.

2015. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megbocsájtanék, legalábbis elméletben így gondolom. Gyakorlatban nem tudom, mennyire érintene rosszul, hogy a legjobb barátnőm ilyet gondol rólam... Viszont azt mindenkinek meg kell értenie, hogy emberek vagyunk, barátság ide, vagy oda, követünk el hibákat, ezért nem olyan gáz rád nézve, hogy bedőltél ennek a félreértésnek.
2015. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!