Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kölcsönbe kaptam egy könyvet,...

Kölcsönbe kaptam egy könyvet, megnyomódott, Ti haragudnátok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy könyvet, már kb 2 hónapja, de a suli miatt nehezen jutottam előre vele, ma a kezembe vettem és azt láttam, hogy egy pici pont van rajta vagyis bemélyedés. Mindig vigyázok a könyvekre, mintha hozzám tartoznának, Ti mérgesek lennétek? Szóvá tennétek?

2015. jún. 17. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem
2015. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis.
2015. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lennék mérges, sőt örülök hogy valakit ennyire érdekel a könyvem.
2015. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha drága volt és szeretem, akkor igen. Én már vetettem másik példányt pl. a Battle Royale-ból, mert nem ugyanolyan állapotban kaptam vissza. Mondjuk én már betegesen féltem a könyveimet, soknak még átlátszó, öntapadós borítója is van, hogy ne sérüljön. Nem hiszem, hogy sokan viszik ennyire túlzásba. Nem kell felhívni a figyelmét és kész.
2015. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem szeretem ha másképp kapok vissza valamit, mint ahogy odaadtam, de általában ha kölcsön adok valamit, tudatában vagyok, hogy ez benne van a pakliban. Azért sokkal jobban haragszom, hogy egyáltalán nem kapom vissza amit kölcsön adtam. Sajnos ez utóbbi gyakoribb. Én nem tenném szóvá, viszont Te mondhatod majd, ha visszaadod, hogy 'Ne haragudj, de ez történt'. Hidd el, ha megemlíted, jó érzés lesz neki is meg neked is. Azt nem szeretem, amikor valaki ha vissza is ad valamit, nem emlékszik rá, hogy nem úgy nézett ki, amikor megkapta. Azért haragszom.
2015. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tankönyvnél hidegen hagy.

Szórakoztató irodalomnál nem örülnék neki, későbbiekben sokkal jobban megfontolnám, hogy odaadok-e más könyvet. Szóvá nem tenném.

Én féltem túl őket könyvmolyként :)

2015. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy én könyvmoly vagyok, s nem csak miatta, hanem miattam is rossz érzésem van, még sosem történt a magam hibájából ilyen, s ez furán hangzik, de tényleg nem. Mindig szépen elrakom őket, és ezt a könyvet sem önszántamból 'bántottam'.

Egyébként én sem szeretem, ha valaki így adja vissza a könyvet, így kevés könyvet adok kölcsön. (Általában csak annak, akit tudom, hogy úgy szereti a könyveket, mint én vagy megbízok benne)


Köszönöm a válaszokat, valószínű, hogy megmondom neki, hogy ne haragudjon!

2015. jún. 17. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy zavarná-e és ha igen vedd meg.
2015. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!