Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Ti megbocsájtanáto...

Mit tegyek? Ti megbocsájtanátok ennek a seggnek?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori:


Egy barátnőm(most legyen Rebeka),elég rondán elbahaszta az iskolás életemet.Összevesztünk,és elmondta mindenkinek a legféltettebb titkaimat.titkaimat. Cshesztet is,és már legszívesebben a falhoz verném a fejét.-.-

Mikor megtudtam hogy elmondta a titkaimat akkor mikor megláttam,elkezdtem vele üvölteni!Lesett is mindenki aki eddig piszkált.Akkor senki sem mert odajönni hozzám,még a nayobbak se.Még életemben nem üvöltöttem ekkorát senkivel,és soha nem voltam ennyire dühös mint most.Már kivan ezzel a rohadt lánnyal a .......öm,és már legszívesebben megverném.-.-


Ötletek?Ti ennek az ismeretlen állati eredetű görénynek megbocsájtanátok?Hogyan bosszuljam meg?



2015. máj. 6. 19:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért
2015. máj. 6. 20:01
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen titkot mondott el?
2015. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

PL:

A sokk közül most eggyet mondok:Hogy kitetszik nekem titokban...:/

Mit ne mondjak rohadtul sírtam emiatt

2015. máj. 6. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Konyorgom... hany eves vagy, 10?


Nem baj, legalabb kiirtad magadbol. Mondjuk senkit nem erdekel, de biztos jobban erzed magadat.

2015. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nem volt szép tőle,de nem szabad ez miatt bántani senkit.

Csalódtál megértem én is ,és mások is csalódnak sokat,de legalább látod hogy nem igaz barátod volt.

2015. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A bosszú nem megoldás, nézd levegőnek ezután és kész. Nem kell foglalkozni vele. Én biztos nem tudnék megbízni ilyenben többé, szóval a barátságnak vége.
2015. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és igen ez háborít fel.mióta az eszemet tudom,barátok voltunk,de elárult.:((
2015. máj. 6. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Megbocsájtani? Egy ilyen takonygerincü patkánynak? pfff
2015. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

A viselkedésed alapján szerintem a többiek szemében te tűnsz egy "állati eredetű" nem tudom minek.


Cigány vagy?


Attól hogy valaki elmondja a titkaidat, azért te viselkedhetnél normálisan, kezelhetnéd civilizált módon a helyzetet. Senki nem fog soha komolyan venni, hanem hülyének fognak nézni, ha minden hülyeség miatt nekiállsz ordítozni közönség előtt.


"Akkor senki sem mert odajönni hozzám,még a nayobbak se"


Azt te csak hiszed. Csak dilisnek néznek, és az ilyeneket az emberek messze elkerülik.

2015. máj. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért egy tockos még benne volna! :D
2015. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!