Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon is...

Szerintetek Magyarországon is léteznek ún. szovjet patrióta csoportok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ezek a Vörös Hadsereg katonáinak leszármazottainak hiszik magukat, rendkívül fanatikusak, és hűek a bolsevik ideológiához, egyfajta militarista szekták. Ha baromság akkor más után vagyok hülye :D
2015. aug. 1. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Orosz szimpatizánsokat ismerek, de csoportosulásokat nem :)
2015. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem léteznek :D

Néhány tarháló divatkomcsi punk létezik aki a kannásbor mellett Marxot olvasgat, meg pár nyugger aki Thürmernek tapsol de ennyi..

2015. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az orosz szimpatizáns az oroszokkal szimpatizál vagy a szovjetekkel?
2015. aug. 1. 14:55
 4/4 A kérdező kommentje:
"divatkomcsi punk" XD sztem mondjuk a punkok 90%-a inkább anarchista, tehát a hatalom nélküliséget támogatja, aki meg valójában kommunista arról meg úgysem tudod megmondani hogy az, kivéve ha nem mondja :) legalábbis én így vettem észre, mondjuk egyszer télen láttam egy srácot, szovjet katonai usanka volt rajta, a kabátnak is amit viselt volt egyfajta katonai beütése, farmer betűrve az acélbetétesbe amelyek közül a bal oldaliban vörös fűző volt a másikba fekete, jah meg persze szimatszatyor az oldalán, kib.ott jól nézett ki ez a szerelés és nem csak hogy jól nézett ki hanem volt benne vmi tekintélyt parancsoló is, gondolom azért a skinheadek 2-szer meggondolták a dolgot mielőtt bele kötöttek :DD
2015. aug. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!