Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van meg valaki hasonlo helyzet...

Van meg valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota egy szerencsetlen luzer vagyok,en voltam a legkisebb mindig csesztettek vele sajnos olyan vagyok hogyha szivatnak akar poenbol en mindent magamra veszek ez miatt a sulba szinte mindig valamivel csesztettek .

Es meg a mai napig hallgatoma kulonfele dolgokat ,igy gyoker ugy stb. Sok verekedes is szuletett ebbol es en is kezdem ezt erezni egy szuletett luzer vagyok es nem talalom a helyem nincsenek terveim konkretan mindig mindenhol csak a baszogatas furkalodas van es az lehetseges hogy en igy fogok meghalni hogy ilyen szerencsetlen luzerkent eljem le az eletem?

Mert sajnos az elet mondhatni minden teren egy szerencsetlen vagyok semmi sem sikerul vagy ha igen szaru.l szoval kezdem ugy erezni semmi ertelme ennek a nyomorek eletemnek egy balfa.z vagyok es az is voltam sokan mondjak es belattam igazuk van van meg valaki aki igy van ?


2015. aug. 2. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hàny èves vagy ?
2015. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy megy az idő ,majd meglàtod hogy......megtalàlod önmagad ès jó lesz minden...
2015. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bebeszéled magadnak és el is hiszed hogy az vagy sőt még azt is hagyod h mások is ezt mondják...Hát bocs de így tényleg egy balfsz vagy...

Inkább határozd el magad hogy igyekezz mindig a legjobbat kihozni magadból és ne halgass olyan hülyékre akik gyökereznek téged...Mond azt magadban h minden ok lessz nincs több szerencsétlenkedés,balfszoskodás...Szedd már magad össze ember.Más nem fogja megtenni helyetted.

Üdv!

2015. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld az idegesítő környezetedet ignorálni (magyarosabban: lesz***rni), legyél kicsit (de tényleg csak kicsit!!!) egoista és troll, és akkor látják, hogy téged nem érdekel. Érthető?
2015. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Testvér! Ugyan ebben a cipőben járok kölök korom óta!

Csak én csaj vagyok. Világéletemben mindig a rosszat kaptam "Csúnya vagy, csicska vagy, nyomorék, bányarém, 4 szemű, vaksli, görbehátú, élettelen, csöves leszel, utcaseprű, egy senki"

Soha nem jön össze semmi, minden és mindenki ellenem esküszik, minden rosszul sül el. Ha segítek is csicska nyomorék vagyok meg ha nem segítek is...

Átérzem minden szavadat!

2015. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!