Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írják az emberek egész...

Miért írják az emberek egész nap a facebookon, hogy mindenki őket pletykálja, sokszor idézetekkel nyomatékosítva?

Figyelt kérdés
Most komolyan nem értem, miért gondolják azt hogy érdekli másokat az ő unalmas életük. Amúgy meg, évek óta van ez a face nem unják még, az üzenőfalra irkálni?
2015. aug. 4. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az egyik ok amiért nincs fb-m. Nem hiányzik az, hogy még a neten is más emberek rinyálását kelljen látnom...
2015. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezért. Nekem is volt egy ismerősöm fb-n, azért csak volt, mert meguntam a baromságait olvasni, hogy "feltűnési viszketegségben szenvedek, ezért teleírom a falamat azzal, hogy mennyire szánalmash hogy ennyireh nincsh életükh, hogy rólam pletykálnak"... Egyébként biztosan nem "pletykálnak" róla, csak unja a banánt... (főiskolai, 21-2 éves évfolyamtársam példáját említettem :/)
2015. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 E1D1E ***** válasza:

Ha zavar mások felesleges irkálása, álítsd le a követésüket és onnantól nem fogod látni őket.


Én is így voltam az elején, volt egy lány aki imádja a kutyákat és ellenzi az állatkínzást, folyton olyan kutyás kképeket rakott ki amiken a kufya fele már nem volt meg a kinzó jóvoltából. Ott elpattant bennem valami és leiratkoztam minden ismerősömről. Azóta csak azt látom amit látni akarok. Én egy 23 éves fiú vagyok, tehát nekem minden nap egy rakás gyönyörü bikinis nő jelenik meg, ha bejelentkezek. (lehetne autó is, vagy sport, de én legjobban a szép lányokért rajongok)

2015. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ő dolguk, hogy mit írnak ki, az pedig, hogy kikre vagy feliratkozva, a te dolgod.

Ha zavarnak mások kiírásai, akkor nem ide kell rohanni semmitmondó "kérdésben" panaszkodni, hanem beállítani, hogy XY frissítéseit ne kapd meg.

2015. aug. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!