Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, hogy írtok privátot, elkezdődik a beszélgetés, és egyszercsak volt-nincs, eltűntök?

Figyelt kérdés
Most komolyan. Semmi jel, sőt, kellemes az üzenetváltás, aztán huss, köszönés nélkül vége. 19/l
2014. jún. 15. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék, mert velem is ugyan ez a helyzet :/ 20/F
2014. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat akartok hirtelen ,vagy unalmasok vagytok,vagy nincs időnk stb..stb..
2014. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Bunkó dolog...
2014. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem eddig csak akkor történt ilyen, ha képet is cseréltünk. Akkor hirtelen úgymond elfogyott a közös téma, vagy unalmassá váltam. Legalábbis ezt mondják azok akik szerint nem a külsőm miatt tűntek el a lányok, merthogy ők nem olyanok. :D
2014. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert a beszélgetéshez te is kellesz. Ha egyszavas válaszokat írsz, nem kérdezel semmit ne csodálkozz ha eltűnik mindenki.

Ha pedig ismerkedsz, akkor a kép lehet az oka.

2014. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel!


Ráadásul ezek úgy történnek, hogy még képcsere sem volt.

27/f

2014. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem. Normális, szépen megfogalmazott válaszokat szoktam írni. Igyekszek érdekes maradni, nem vagyok unalmas. Képcsere pedig nem történt...
2014. jún. 15. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer nem köszöntem el. Ezis azért volt mert elküldte a farkát üziben...
2014. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet akkor, hogy a másik fél pedig ismerkedni akart volna, vagy csak túl intelligensnek tűnsz hozzá a leveleid alapján.


Bunkó dolog, ha valaki szó nélkül lelép, de inkább örülj, hogy többet nem ír az ilyen.

2014. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is jártam már hasonlóan. Engem is szokott eleinte zavarni, de aztán mindig arra jutok, hogy nem kell miatta bánkódni mert az illető magát minősíti az ilyesfajta viselkedéssel. Szóval nem kár érte.
2014. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!