Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartjátok a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartjátok a kapcsolatot az exetekkel? Ha igen, van értelme?

Figyelt kérdés

Beszélgettek, tartjátok a kapcsolatot az exetekkel, exbarátnővel?


Ha igen, milyen szinten, mennyit beszéltek például? Akik tartják, szerintetek van értelme tartani?


Meddig voltatok azzal, akivel még beszéltek?



2014. júl. 29. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap zártam le, mert nem tudtam elszakadni tőle, sírtam miatta, pedig hétköznapi dolgokról beszéltünk

A többiekkel nem szoktam, kedvesen köszönünk, ha összefutunk, de semmi több

Szerintem lehetetlen egészségesen kapcsolatot tartani egy exxel

2014. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában heti egyszer szoktunk beszélni (bármelyik exemről is legyen szó, így alakult). Az elsővel 9 hónapig tartottuk, akkor még szükségem volt rá, de annyira ki voltam a végére, hogy végleg megszakítottam vele minden kommunikációt. Jól is tettem :)

A másodikkal is hetente-két hetente beszéltünk (ő keresett). Aztán mindketten megtudtuk, hogy a másiknak van már egy új valakije. Kibuktunk. Azt mondtam, hogy soha többet nem beszélünk. Úgy alakult, hogy újra összejöttünk (pár hete). Hogy van-e értelme? Nem biztos. Inkább úgy érzem, hogy nagyon jó barátok vagyunk és nem több.

Szerintem nem érdemes tartani az exxel a kapcsolatot.

2014. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna, ha lehet, mert mégis szeretném tudni mi van vele, jól van-e. Miután a fél éves kapcsolat után szakítottam vele (szépen megbeszéltük, hogy nem fog ez így menni, mert én nem vagyok belé szerelmes, ő viszont az volt sajnos), a szakítás után pár nappal rám írt és próbáltunk beszélgetni de kínos volt és nem ment. Fél évvel később felköszöntött a szülinapomon, akkor is próbáltunk beszélgetni kicsit, de hamar láttam, hogy elég passzív felém, így feladtam, de persze mondott egy-két felkavaró dolgot ami miatt hetek óra kétségek gyötörnek, és újra fáj és stb, szóval bár ne mondta volna. Élőben meg nemigen futunk össze - pedig akkor talán normálisan tudnánk beszélni, őszintébben és nyíltabban :/
2014. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem akkor van értelme egy exel tartani a kapcsolatot, ha 1) vissza akarnád kapni, mert még érezne irántad barátságnál többet, 2) ha mindketten tudtok barátként viselkedni. Utóbbit akkor tudnám elképzelni, mikor egy pár nagyjából egyszerre ég ki és már egyikük sem érez "úgy"...


Per pill az első esetben vagyok és az sem épp fenékig tejfel. Ő szakított (külső tényezők miatt) 2 hónapja, minden nap beszélünk, ha tudunk, találkozunk, nem bírja, hogy ne foghassa meg a kezem, ne csókolhasson meg... Én szeretem. Látom, hogy hullámzik. Ha ilyen helyzetben van az ex-pár, szerintem a kínok ellenére is megéri, mert lehet, hogy jól alakul majd. Bár egy nagyobb szünet sosem árt szakítás után.

2014. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt vőlegényemmel békében váltunk el, azóta is kéthetente megiszunk valamit, egyikünk sem érez már úgy (2 éve lett vége)


Viszont volt utána egy nagy szerelmem, vele 8 hónapja lett vége, és ő a mai napig le van tiltva nálam mindenhol (gémél, hangouts, fb, viber), mert belehalnék, szétszakadna a szívem, ha írna nekem...szerintem vele sosem leszek képes beszélni már.

2014. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!