Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rögzítheti-e egy ismerősöm a...

Rögzítheti-e egy ismerősöm a telefon beszélgetésünket az én beleegyezésem nélkül?

Figyelt kérdés

A mai nap volt egy tényleg nagyon csúnya vitánk.

Majd annyira felhúzott hogy én mondtam fűt-fát.


Majd közölte, hogy az egész telefon beszélgetést rögzítette, és most megy is a rendőrségre.


Én úgy tudtam, hogy egy telefon beszélgetés rögzítésére az én beleegyezésem is kell, így az elején ezt közölni kell!


Továbbá honnan bizonyítható, hogy ha lehülyéztem valakit, akkor az én voltam, ha nem a saját számomról hívtam?

Nem hangzott el név, cím, stb, a részemről.


2015. aug. 8. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy csak mérgében ezt hazudta.
2015. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne?
2015. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az másik kérdés, hogy felhasználhatja -e.
2015. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonon életveszélyes fenyegetést kapsz És rögzítette valami, fel lehet használni. Ha találmányod emiatt veszik el, azt megvétózhatod.
2015. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Egyszer találtam egy ilyen appot és oda volt írva melyik országokban tiltott a használata. Hungary köztük volt.


Onnan, hogy gondolom nem használtál semmiféle hangtorzító programot, így most is ugyan olyan hangod lenne a telefonba.

Amúgy semmi következménye nem lesz, ne aggódj emiatt. Akár be is kopoghatsz hozzá, pofánverheted, és elszaladhatsz, ha nincs térfigyelő kamera a közelben megúsztad.

2015. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rogzitheti, viszont, ha olyat mondtal a telefonba, ami buncselekmeny (pl: oke, akkor megollek) akkor igencsak bajban vagy.

Teged elovesznek emiatt, ot meg a jogosulatlan felvetel miatt. A ket ugyet kulon kezelik.

2015. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Hatalmas tévedésben vannak sokan. Fel lehet használni hang és képfelvételt bűncselekmény bizonyítására,a bíróságnak szabad döntési joga van, hogy elfogadja e vagy sem.

Millió ilyen ügy volt és lesz,ahol rejtett kamera, miatt buktak meg vagy hangfelvétel volt a bizonyíték. Hírekben is nem egy ilyen történet szerepelt,pl újságíró rejtett kamerával buktatott le valakit stb.

Teljesen életszerűtlen közölni valakivel ,hogy most fel lesz véve minden szava,ha éppen az a cél ,hogy természetesen viselkedjen.

2015. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 nem kezelik külön ügyként, mivel szoros összefüggés van. Akkor kezelnék külön ügyként, ha megjelentetné valahol médiában.
2015. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!