Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire érzékeny?...

Miért vagyok ennyire érzékeny? Hogy ne legyek az?

Figyelt kérdés

Annyira érzékeny vagyok, hogyha például vissza kell utasítanom valamit/valakit, vagy nemet kell mondanom bármire, akkor az nekem rossz érzéssel jár és lelkiismeret-furdalást okoz nekem. Vagy az élet minden területére rá lehet mondani, feltéve ha negatív jellegű másokra nézve.


Így például képtelen vagyok mást bántani vagy szidalmazni, rosszat mondani rá, és ez elég rossz, mert belül érzem a feszültséget, csak nem tudom kimondani, mert rossz érzés lenne őt bántani...


2015. aug. 9. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáld ki és ne érdekeljen a másik.

Amikor visszautasítasz valakit akkor amúgy szerintem normális. Ha nem érezné valaki legalább kicsit is rosszzul magát, akkor ott bajok vannak...

2015. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hasonlóan vagyok habár tudok nemet mondani.

Ha unatkoznál beszélgetnél írj

2015. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!