Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek lekileg ennyire érzékeny, gyenge? Legszívesebben megölném magam amikor a suliban rám szálnak egyszerre 10-en és már nagyon nehezen tudom csak visszafojtani a könnyeimet. Ötletek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

beszélj csunyan veluk. Nagyon csunyan kezd el mondani le oket. Amennyire a halalt kivanod annyira legyel gonosz,mocsok veluk.

Fiu vagy? hany eves?

2015. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valamint kuldtem privatot is azokat is nezd meg
2015. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xp ali ***** válasza:
Sport.
2015. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xp ali ***** válasza:
Vagy pitbull.
2015. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
minden ok nélkül rádszállnak? Velük van a baj. Hidd el ,hogy amiket mondanak nem igazak, ne számítson a véleményük, sajnos sok ember próbál így uralkodni másokon, hogy lerombolja az önbizalmát és elhiteti velük ,hogy ezt érdemlik. Foglald el magad valamivel és ne foglalkozz velük. Ha nem hagyják abba ,kérj segítséget.
2015. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 14-15 körül? Csak mert akkor a legszemetebbek a gyerekek. Iskolapszichológus segíthet, illetve, ha nagyon eldurvul a helyzet, az iskolaváltást is megfontolnám. Senki nem bírja ki, ha egyszerre 10-en szállnak rá.
2015. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok de már megoldódott minden beújítottam sokak szerint nagy szám van de am meg nem vagyok bunkó senkivel meg semmi 😂 már nagyon jól el vagyok szeretem az osztályom :-D
2015. aug. 8. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!