Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Betegesen szeretek egy kitalál...

Betegesen szeretek egy kitalált karaktert. Ezzel mit kezdhetek?

Figyelt kérdés

William Herondale - Pokoli Szerkezetek c. trilógia főszereplőjét elég betegesen szeretem. A történet végén meghal, de én hetekig sírtam miatta, hónapokig szintén meg-megsirattam és nem tudtam róla beszélni sírás nélkül.

Aztán sikerült hosszú idő után. De most a Végzet ereklyéi miatt, megint nagyon fáj vele kapcsolatban minden és ha a halálára gondolok megint bőgök.

Oké értem, nagyon beteges és minden. De valamit ezzel kezdhetnék? Vagy talán normális is, mert más mondta ezt rá?


2015. aug. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán vissza kéne térned a valóságba


Menjél sportolni valami közösségbe, minimum a helyi konditerem ahol valóságos emberekkel találkozhatsz

2015. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom, hogy megszokott ha valaki ennyire beleéli magát egy könyvbe, de azért ezt nem gondolom durvának. Csak érzékenyebb típus vagy és nagyon átérzed amit olvasol. Bár azért néhány hónap után ha nem olvasol semmit ebből a világból és még mindig eszedbe jut meg elsírod magad miatta akkor gondolkozz el, addig nem probléma mindenkinek vannak kedvenc könyvei meg kedvenc karakterei. Bár engem Magnus Bane jobban leköt a könyvekből :D
2015. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem jön be amit az első ír fordulj dilidokihoz.
2015. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ember nem tudja magától megmondani hogy beteges a viselkedése. Az másoknak tűnik fel. Egyszerűen (tényleg nem megbántásból) de szereted a drámát? Én is sírok ha meghal egy kedvelt valaki egy sorozatból. De ilyet nem produkáltam mint te.
2015. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!