Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy nem...

2 kérdése:

Miért érzem azt, hogy nem leszek sikeres és ott fogok kikötni mint mások, hogy nem fogok tudni megélni, hogy nem találom meg magamnak a helyet az életben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

13 éves vagyok.

Hetedikes leszek.

Mostanába 2-3 hónapja azon gondolkodok,hogy mi lesz velem ha felnövök elkerülök dolgozni és nem fogom tudni azt csinálni amit szeretek.

Eldöntöttem már,hogy mi akarok lenni,de én mégis félek,hogy nem leszek sikeres.

Szerintetek miért.?


2015. aug. 11. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem jut elég oxigén az agyadba.
2015. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen pesszimistán gondolkodni. Pozitívan kell felfogni a dolgokat, s úgy hozzáállni. Ha mindig azt mondod, hogy ez sem, meg az sem sikerül, akkor bevonzod, s tényleg nem fog sikerülni semmi. Egyébként túl fiatal vagy még ilyeneken gondolkodni. Nem tudod magad elfoglalni valamivel?
2015. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy fiatal vagyok de nyolcadik fél évje gyorsan el fog jönni hiába megyek hetedikbe.

Nyolcadikban már felvételi.

2015. aug. 11. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
legalább félsz és teszel érte, hogy ne juss erre a sorsra.
2015. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azért érzed így,mert még 13 éves vagy. Ahelyett,hogy itt sajnáltatod magad az Interneten, inkább tanulj,hiszen ennek most az ideje, ebben a korban. Ha már 13 évesen tudod,hogy mit szeretnél csinálni,akkor ügyes vagy,én 17 évesen sem vagyok magamban teljesen biztos,annyit tudok,hogy bármi is lesz a jövőben, most a jelenben vagyok, és azt kell csinálnom,ami a ennyi évesen kutyakötelességem: megpróbálni tartani a szintet az iskolában. Neked is ennyi a dolgod!

Ha már tudod,hogy mi szeretnél lenni, akkor próbálj meg minden erőddel azon lenni,hogy elérd,mert ha eléred,hogy azt csináld,amit szeretsz, akkor már eleve sikerként kell elkönyvelned! :)

2015. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!