Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek életerőt?

Hogyan gyűjtsek életerőt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és olyan vagyok mint egy élőhalott. Egész nap nem csinálok semmit csak ülök a sötét szobámban. Nincs hobbim és nem köt le semmi. Nyáron egyáltalán nem vagyok emberek között. Nincsenek barátaim, csak egy barátnőm van akivel néha szoktam lenni és van egy párom akivel hétvégente vagyok de vele se megyünk sehova. Igazából nem is vágyom arra, hogy elmenjek szórakozni. Nem tudom mire vágyom, annyira életunt vagyok, hogy az nem igaz. Iskolaidőben is csak ülök mint egy zombi és nem csinálok semmit, bámulok ki a fejemből, nem is figyelek oda szinte semmire, pedig annyiszor próbáltam már más lenni de nem megy az erőltetés. Ez lesz az utolsó évem a suliban, májusban érettségizem és jó lenne némi energiát, életkedvet gyűjtenem mert anélkül nem valószínű, hogy sikerülni fog. Nagyon meg kellene magam erőltetni szeptembertől. De mégis hogyan? Mit csináljak, hogy 18 évesen ne legyek olyan mint egy 70 éves zombi, aki már tényleg beleunt a létezésbe?
2015. aug. 11. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2015. aug. 11. 16:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Sportolj, menj el futni. Tényleg csodákat tesz. :) Futhatsz akár zenére is, én úgy szoktam, mert wltereli a figyelmem a fáradtságról és lendületet ad. Ezenkívül egyél sok zöldséget/gyümölcsöt és találj valami hobbit, amivel foglalkozhatsz.


Az elején nehéz lesz a változás, de körülbelül 100 nap után már beépülnek az új szokásaid a napirendedbe és érezni fogod, hogy egyre több az energiád.

2015. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is egy módszer amit az első ír, de kérhetsz segítséget szakembertől, aki kezeléssel és akár gyógyszerrel is a helyes útra terel, de én ezt végső esetben ajánlom. Vagy csak kezdésnek, hogy megadja a löketet. :D Aztán utána az első válaszoló tanácsait követve mindig okés lesz. :D
2015. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni.. mi az amire vágynál? Táncolni? Hangszeren játszani? Sportolni? Olvasni? Valami biztos van b@@us ... És csináld azt :D
2015. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megmondom jó hogy írtad, hogy lány vagy mert majdnwm irtam hofy verd ki....

szerezz hobbit. bróbálgasd addig a dolgokat amig rá nem jössz mi nyújt élvezetet. esetleg legyél valahogy energiavámpír.

2015. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Béres csepp, Magnézium+B6, tetszőleges, nem noname multivitamin, és néha egy-egy ízletes pia nem vihet tévútra. Nyilván a rendszeres, változatos étrend, kellő folyadékbevitel és rendszeres, elegendő pihenés adott kell legyen.


Cselekedni persze akkor is akarattal kell... Igazából olyan ez, mint a gyerekfürdetés: először elkezdeni nehéz, aztán abbahagyni.

2015. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!