Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek erőt hogy...

Hogyan gyűjtsek erőt hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

Egyfolytában azt fontolgatom magamban,hogy lefogyok,és eddig még sose került rá sor,mert mindig azt mondom,hogy majd holnap elkezdem.

Hogyan lehetne erőt gyűjteni rá?


2015. júl. 27. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell erőt gyűjteni rá. Egyszer kattansz és életmódot váltasz :D Nekem volt pár ilyen.

Az utolsó életmódváltásomat viszont már nem mertem csak úgy meglépni, ott kivártam, hogy elegem legyen a bő egy év stagnálásból.

Természetesen az életmódváltástól még nem fogy az ember, de sokat tud segíteni, ha jól választotta meg az ember.


Amiket halogatok... Azok szinte sose jönnek el, ha nem határozom el magam, de ebben más nem nagyon segíthet

A Te fejedben nem tudunk átbillenteni semmit.

De talán nem az van a fogyásról benne, mint kéne. Nem kell éhezned és sanyargatnod magadat, legföljebb sokáig kutatni a megfelelő módszert, ha az a fajta vagy, aki nem tud simán kevesebbet enni vagy sokat mozogni.

2015. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit kellene fogynod?
2015. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy fiú vagy lány, aki motiválna? Én egy pasi miatt kezdtem el. Rájöttem, hogy addig amíg dagi vagyok tuti nem fogok neki tetszeni, meg nem is mertem volna úgy hozzászólni. (Most randizunk.) Keress valamit ami motivál..:)
2015. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer elindulsz, onnan menni fog. Csak a tudást kéne előtte összegyűjteni a netről, hogy mit kéne csinálni és hogy. Amikor picit fogy a motivációm közben és mennék a konyha felé, egyszerűen megfogom a hasam :D, ez ad erőt.
2015. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 hát úgy 4-5 kilóval megelégednék.Am most vagyok 86kiló :/ F/15
2015. júl. 28. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert nekem jelentős túlsúlyom volt (120-ról most tartok 93-nál) és így engem eléggé motivált az, hogy mennyivel jobban fogok kinézni és sokkal egészségesebb leszek. Pár kilónál ez nyilván kicsit megfoghatatlanabb.
2015. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!