Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én egy 14 lassan 15 éves srác...

Attilahu2000 kérdése:

Én egy 14 lassan 15 éves srác vok tudom ez furcsa kérdés lenne de am egy transzi mongyuk szkipen megadná az elérhetőségét mert kiváncsi vagyok mien lehet beszélni egy transzival és szeretnék tőle néhány dolgot kérdezni előre THX aki ír és felválalja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is itt a kérdés? Ha gáz, hogy ezt csinálod? Nem tartom a legjobb ötletnek, de ha csak kérdezni szeretnél tőle, miért ne? Ő is egy ember.
2015. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez akkor inkább kérés és nem kérdés. De hogy korrigáljuk kicsit, vannak megfelelő forumok ahol ilyen emberek vannak,s zerintem ott érdeklődj.
2015. aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de igen csak kérdezni, arról szólva meg hogy keressek meg egy olyan oldalt kösz nem, nem látni akarom csak kíváncsi vagyok néhány dologra.
2015. aug. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!