Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok már nudista/naturi...

Ti voltatok már nudista/naturista strandon?

Figyelt kérdés
milyen volt?jobb ?mint a rendes strand?hol voltatok?különbözött valamiben az emberek viselkedése?

#strand #nudista #naturista #társaság mezteleség
2015. aug. 14. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó volt, és jobb sztem mint a rendes. Balatonberényben voltunk. igen, sokkal normálisabbak a nudin az emberek.
2015. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nudizni szoktam. Normálisabb embereknek tűnnek a nudisták, nem olyan nyálcsorgatósak mint a sima strandon a kiéhezett emberek. És mivel látnak mindent, nincsenek kiéhezve a látványra. Amúgy meg nem csíkosra sülsz le, nagyon kellemes egyszínűnek lenni.
2015. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Kb. 6-8 éve járok nudizni, Berénybe szoktam menni. Nagyon kulturáltak az emberek, nem bámulnak, nem ordítoznak (mint a normál strandon). Meg aztán egyenletesen lehet barnulni, és a fürdőruha vegyi anyagának kigőzölgései sem csapódnak le a bőrödön.

38/F

2015. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én most először megyek balatonhoz és eléggé izgulok
2015. aug. 21. 20:50
 5/10 anonim válasza:
100%

Miért kell izgulni, mitől kell félni?

Érezd jól magad, ne feszengj!

Amúgy csatlakozom az első hozzászólóhoz, hiányoznak Ordenárék (-hogy Bödöcsöt idézzem) a naturista strandokról. Szerintem még a németek sem olyan fennhangon beszélgetnek. Mintha csendesebbek lennének.

Az emberek kicsit nagyobb intimszférát igényelnek, nagyobb a tered (a lehetőségekhez mérten). Nem telepednek közvetlen mellétek csak azért, hogy 1 méterrel közelebb legyenek a parthoz.

2015. aug. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most szerintem kár oda menni, nincs annyira jó idő a naturista napozáshoz. Mondhatni, ruha nélkül kicsit fázós idő van.
2015. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem félek csak izgulok hogy milyen lesz egyébként már nagyon régen szerettem volna eljutni most csütörtökön megyek
2015. aug. 23. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyikre mész ? Én CS-P-SZ-V tervezem hogy megyek.
2015. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan a nagybátyám szervezi az utazást
2015. aug. 24. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, jó. Azt hittem kinéztél egyet és megcéloztad :-)
2015. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!