Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kipróbálnám a naturista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnám a naturista strandolást, viszont félek, hogy merevedésem lesz. Hogyan kerülhető ez el, illetve milyen következményei lennének?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Én egyszer voltam, nem volt olyan látvány, amitől felállt volna.

15/F

2015. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha alacsony az ingerküszöböd,vagy csak azért mész oda hogy élvezkedj,inkább nem ajánlom! Én még nem voltam rendes nudin,de haverokkal már nudiztunk a bányatónál és nekem fel is állt. Ott nem volt gond,mert csak röhögtek rajta,de egy rendes nudista strandon,lehet,hogy nem díjaznák.
2015. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
indulás előtt annyiszor verd ki, hogy már ne álljon fel, bárhogy is próbálkozol.
2015. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Keress egy idősebb 60+ társaságot, az a látvány biztosan lelombozó lesz.
2015. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Általában családok, illetve idősek járnak ilyen helyekre.
2015. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pont a családok miatt félek a merevedéstől. Vagy a lány túl nagy, vagy az anya túl fiatal.
2015. febr. 17. 13:53
 7/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Ne aggodj,nekem is ez volt.Jarj oda rendszeresen,es estenkent aludj meztelenul.Csak gyakorlas kerdese,ha megszokod Mar nem fog felellni akaratod ellenere.Atto'l a felelemto"l kell megszabadulnod,hogy:uristen felall,es mit szolnak masok.
2015. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Én 6-7 éve járok nudizni Berénybe, és az első alkalommal én is aggódtam, hogy így járok, de nem volt semmi gond. Azért a biztonság kedvéért kivertem indulás előtt - Neked is ezt javaslom.

Ha pedig azt érzed, hogy kezd telemenni vérrel, akkor vagy feküdj hasra és gondolj másra, vagy gyorsan szaladj be a mosdóba (és oldd meg ott) vagy a vízbe (hogy lehűljön).

De ha már sokszor láttál meztelen nőt, akkor ez nem lehet gond. Ha mégis tutira akarsz menni, akkor lásd a 2. mondatot. :)

Egyébként mindenféle korosztály jár nudizni, a kisgyerekes családoktól kezdve a 70 felettiekig, mindenkinek a tetsét nem fogod izgatónak találni.

A nudizás a teljes szabadságot jelenti (de nem tévesztendő össze a szexuális szabadossággal). Hajrá, érezd jól Magad ruha nélkül!

2015. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gordon Freeman ***** válasza:
100%

Milyen amúgy a berényi nudi?


Egyedül is elfogadott ha valaki odamegy?

2015. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%
@Gordon Freeman: nem szoktam látni egyedül érkező férfiakat, de ha valaki betartja a szabályokat (tehát nem fotóz, nem masztizik nyilvánosan, nem bámul feltűnően, akkor miért ne lehetne?
2015. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!