Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy ha valakit...

Hisztek abban, hogy ha valakit több mint egy év alatt nem tudunk elfelejteni, annak valami oka van?

Figyelt kérdés

Nem egy kapcsolatfüggő idióta vagyok ( egyèbként lány) csak felvetődtek bennem mostanában ehhez hasonló kicsit mélyebb gondolatok. Ti hisztek abban, hogy ha valakit sokadik próbálkozásra sem tudtok kiverni a fejetekből ( keresitek az utcán, hetente eszetekbe jut pedig már több mint egy éve nem vagytok beszélő viszonyban) akkor annak sors szerűen valami oka van? Hogy közötök lesz egymáshoz még a jövőben?

Őszintén elvagyok keseredve már.. Nem akarok arra az emberre gondolni hiába próbálom elfelejteni, kerülni, mindent megpróbáltam már, egyszerűen nem megy. Csak túl akarok lenni az életemnek azon a szakaszán aminek a része volt de úgy érzem nem megy, érdekelne akinek nagyobb tapasztalata van az ilyen dolgokban vagy esetleg hasonló helyzetben volt valaha, mit tettetek hogy elfelejtsétek vagy esetleg volt ennek folytatása?

Bocsánat amiért kicsit zavaros.


2015. aug. 15. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 9 éve nem tudok elfelejteni valakit. De nem akarok társítani hozzá sorsszerűséget, hogy ennek így kell lennie, vagy sem. Ez van.
2015. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Baromság, egyszerűen nem vagy hajlandó elengedni, ebben semmi sorsszerűség nincs.
2015. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek tenyleg semmi koze a sorshoz, ez a te dontesed. Amugy nem akarok semmi rosszat feltetelezni rolad, nem mondom, hogy ilyen vagy, de kesz vagyok az olyanoktol, akik batoritjak a "kidobott" felet, hogy majd...

Mert ismerosi korben egy ilyenbol lett zaklatasi ugy.

Inkabb azt fogadd el, hogy oka van, hogy a masik nincs az eletedben. Ha veletlen egymasra talaltok orulj neki, de ne erre rendezd be az eleted, mert nagyot koppanhatsz.

2015. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőjj fel.
2015. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!