Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hisztek abban, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy egy hosszú kapcsolatot nem lehet csak úgy elfelejteni? , és aki most épp fütyül ránk, még megfordulhat a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ezt csak azért kérdezem így, mert nekem olyan nehezemre esik túl lennem a szakitáson,és az a hihetetlen számomra,hogyha nekem még hiányzik a párom, hogy neki vajon miért nem tudok? mert úgy gondolom,hogy az jelentkezik és keresi a párját akinek hiányzik? Nem Én adtam az okot a szakításra ráadásul, nem miattam történt.
2013. okt. 1. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

"Nem Én adtam az okot a szakításra ráadásul, nem miattam történt."


Érdekes, hogy mindenki ezt mondja, aztán ha az ember jobban útána kotor a dolgoknak, akkor kiétel nélkül ki szokott derülni, hogy masszívan ők a hunyók, hogy a társuk felállt mellőlük.

2013. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez önámítás. Sajnos az életben vannak dolgok-emberek, amiket-akiket el kell engedni. Ez olyasmi, mint a gyászfolyamat - ha nem jutsz túl rajta, saját magadnak ártasz vele. Elment, mert így döntött, ezen Te már nem tudsz változtatni. Valószínűleg sokkal jobban szeretted őt, mint ő téged, ami nem a hosszú távú boldogság kulcsa. Ha őt siratod, elveszed saját magadtól az esélyt a boldogságra. "Gyászold meg" a vele töltött időszakot, és engedd el, mert csak ezután lehetsz elég nyitott egy olyan partner felé, aki majd viszont fog szeretni.
2013. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy a párod átvert, nem is szeretett igazán, csak nem akart egyedül lenni, vagy csak a külsőd vonzotta és azért volt veled, amíg talált mást helyetted... Vannak ilyen emberek sajnos, nem is kevesen, mindkét nemben...

Ilyenkor várhatod, hogy jelentkezzen. Nem fog, mert nem hiányzol neki...



Van más eset is, pl, hogy nem vert át, őszintén szeretett, de "te" voltál az, aki másnak mutattad magad az elején. És az évek során, együttéléskor kiderült, hogy egészen más vagy, mint akinek mutattad magad. Ettől is kiszerethet belőled. És ha nagyon elviselhetetlen vagy, akkor alig várja, a szakítást, és esze ágában sem lesz újrakezdeni. Ilyen is előfordulhat. Bár írod, nem te voltál az ok, szóval itt akkor biztos nem ez van.


Jobb ha keresel olyat, aki megérdemel...!

2013. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg önámításnak tűnik, ahogy már írták is. Az igaz, hogy egy igazán komoly kapcsolatot nem könnyű elfelejteni, de ez nem azt jelenti, hogy egy komoly kapcsolatnak nem lehet vége. Nagyon is hogy vége lehet.
2013. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ő nem keres, egyáltalán nem biztos, hogy nem szeret még és már nem gondol rád! Csak ő a 'keményebb', tartja magát a kimondott szóhoz, hogy vége!

Lehet, hogy neki úgy a könnyebb lezárni, hogy nem hallja a hangod és nem találkoztok.

2013. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszek ebben. Nincs olyan, akit ne lehetne elfelejteni. Én is azt gondoltam, hogy exemet soha nem felejtem el, és soha senki nem lesz hozzá fogható. Szerencsére tévedtem. És abban sem hiszek, hogy egy párkapcsolat megromlásáért csak egyik fél a felelős, úgyhogy ezt értelmezd újra magadban.
2013. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet én leszek az egyetlen, aki ilyet mond, de velem előfordult mindkét verzió.

Mondjuk nem biztos, hogy ezek a példák annyira mérvadóak, de azért megosztom veled.

Két tiniszerelmem alakult úgy,hogy én voltam az elhagyott fél, sokáig piszkosul szenvedtem mindkét szakítás után. Majd évek múlva előkerültek az exek (nem egyszerre :D ) és jöttek a mézesmázos szöveggel, hogy sosem felejtettek el, azóta sem volt ilyen barátnőjük, bla-bla. Aztán jött a lényeg kérdés, hogy újra kezdhetnénk-e. Tudod mi a legjobb? Hogy annyira nem maradt bennem érzelem irántuk, hogy még elégtételnek sem éreztem, hogy nemet mondok. Csak mintha egy ismeretlen közeledett volna olyan volt. Mindkét esetben megállapítottam, hogy jajj milyen is voltam én magam is 16-17 évesen és milyen pasikért rajongtam. Felnőtt fejjel már egyikőjük sem volt vonzó.

A másik verzió az már idősebb koromban történt, és ha szabad így fogalmaznom, akkor én estem pofára nem is kicsit. Vagyis így éreztem. Volt egy kétéves kapcsolatom, és akkoriban kaptam egy nagyon jó munkát. 24 éves voltam. Minden másnál fontosabb lett akkor, hogy vigyem valamire, éjjel-nappal melóztam, emelkedtem felfelé, csak azt nem vettem észre, hogy a kedvesem mennyire elhanyagoltam. Egyre többet veszekedtünk, ő megbántva érezte magát, hogy a munkám nekem fontosabb, és a fejéhez is vágtam, hogy ebben igaza van.

Utána évekig nem találkoztunk, először ő ment külföldre dolgozni, majd később én is kint voltam. Utána mindketten otthon éltünk, egyre többször összefutottunk, véletlen találkozások, és bennem megindult valami. Megpróbáltam közeledni, de visszautasított. Később komoly kapcsolata is lett, most babát várnak.

Úgy hogy van ilyen persze, hogy fordulhat a helyzet, de szerintem oka van minden szakításnak. És ha fordul is a helyzet, addigra már késő. sosem lesz és sosem lenne ugyanolyan a kapcsolat.

Szóval szerintem fel a fejjel :)

Túl leszel rajta, és ne ezzel áltasd magad, mert akkor viszont beleragadsz, és nem alakítasz ki másik kapcsolatot. Ki tudja mikor találkozol, aki torony magasan übereli az exet. Adj esélyt magadnak felejteni.

Ha meg mégis fordul a helyzet, döntési helyzetben leszel. De hiszem,hogy akkor már nem fog érdekelni.


Úristen jó sokat írtam :D

De kijöttek a régi sztorik.

Fel a fejjel Kérdező!

2013. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem olyan könnyű elfelejteni és mindenki máshogy próbálkozik. Van aki nem foglalkozik az exével, mert így akar felejteni.

De amit te csinálsz, annak semmi érdelme. Ha jól értem szakítottatok, nem vagytok együtt. Ha pedig nem vagytok együtt, akkor semmi közötök egymáshoz. Azt csinálsz amit akarsz, és ő is azt csinál amit akar. Te gyakorlatilag számon kéred, hogy mit képzel ő, hogy elfelejt és nem keres. De neki ehhez minden joga meg van! Nem tartozik neked semmi ilyesmivel, nincs jogod számonkérni.

2013. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és, felesleges magadból kiindulni, másoknak nem kell úgy viselkedni ahogy te, mindenki különböző, még ha neked nehéz is elképzelni, hogy máshogy is lehet mint ahogy te érz
2013. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!