Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit zavar, hogy naponta...

Ha valakit zavar, hogy naponta ráírok Facebookon, azt valójában irritálom és azt akarná inkább soha ne írjak?

Figyelt kérdés
Mert úgy tartom, hogy aki kedvel és szívesen beszél velem, azt nem kéne zavarnia akárhányszor is írok rá.
2015. aug. 21. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így van szerintem. Mert oké hogy kedvel meg minden, de ha naponta ráírsz, és nagyon nincs is miről beszélni, akkor csak úgy megszokásból ne. Engem ez zavar, van, akit tényleg nagyon bírok, de ba mindig ír, már unom és vissza se írok. De ez biztos személy és kapcsolat függő.
2015. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg nem minden nap ráírni és figyeld meg,hogy ezután hogyan viselkedik,beszél veled. Modjuk ez attól is függ,hogy milyen kapcsolatban állsz vele.
2015. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mindennapi beszélgetés nagyon sok... a szerelmeden kívül szerintem senkire sem szabad naponta írni.
2015. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, én Vkire szándékosan nem írtam rá, csak 1 hónap után, ettől függetlenül válaszra sem méltat. Emellett mégiscsak neki van igaza, nincs az a szerelem, amivel mások privátszféráját megzavarhatjuk, sőt az nem is igazi szerelem. Már letettem róla, hamarosan úgyis találkozunk személyesen is. :)
2015. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!