Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róluk?

Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Dolan twins-t,minden kedden megnézem a videójukat.Viccesek és jól néznek ki.Nem nagyon találkozom magyar emberekkel akik ismernék őket..

2015. aug. 25. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Ránéztem pár videójukra, nekem nem annyira szimpatikusak és nem is tetszenek.
2015. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy nem tetszenek :D
2015. aug. 26. 00:13
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Mit gondoluk roluk?

Ha vallatni akarsz, koss ki egy szekhez, ragaszd fel a szemhejaimat, nezesd ezt velem es kb. 5 perc mulva meg azt is bevallom amit nem is kovettem el, csak legyen vege.

Ezt gondolom roluk.


Nem tettszik a fejuk. A dzsusztinbiber jut eszembe roluk es a stilusuk sem tul eredeti.

2015. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a vallatás nagyon brutál...
2015. aug. 26. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Én is ismerem őket és nagyon jól néznek ki:D
2015. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
37%
Ennkovetem oket mindenhol, mindent tudok roluk, es megninstan fan page-tbis csinaltam roluk. Imadom oket es az akinazt a vallatosat irta idezem "nemmtetszik a fejuk" meg "dzsusztinbiber jut eszembe" annak uzennem hogy soha az eletben nemmfog elerninfele annyit sem mint a csidalatos dolan ikrek szoval szerintem visszatakaridhatsz a szanalmas kis eletedhez meg a "dzsusztinbiber"-hez te proli kocsog remelem megdoglesz. A lenyeg h dolenek istenek❤
2015. dec. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
Életembe nem láttam hozzájuk hasonlót,én is követem őket mindenhol,imádom a videóikat és mindent!:D
2015. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
40%
imádom őket fan oldalam is van instan róluk mindenhol nézem őket meg minden helyesek nagyoon nálluk jobban nem szeretek semmit meg most majd lesz turné ugy h mennek minden fele beleértve mo- t ugyhogy nézzétek a videóikat youtube-on meg az instajukat is. az meg kapja be a nagy f** aki utálja őket!!!!!!
2016. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hopp, itt is egy Dolan Twins fan 😃

Egyszerûen IMÀDOM ÔKET.

Mindig mosolyt csalnak az arcomra, viccesek, kedvesek, és ehöm... ROHADT HELYESEK! Pàr hónap alatt, annyit változtak hogy... Whoa.

És nem mellesleg félig olaszok, szóval... 😃

Nem is értem otthon miért nem ismerik ôket annyira...

2016. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na most száljatok le a férjeimről! :D

Én vagyok a legrégebbi Dolan Twins magyar fan. A kezdetek óta követem őket mindenhol! Én nem ilyen kamu rajongó vagyok mint egyesek :)

2016. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!