Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megoldás lenne a menekültügyre...

Megoldás lenne a menekültügyre egy modern gettó?

Figyelt kérdés
Szigorú ellenőrzés alatt tartani de mégis a szabadságjogokat tiszteletben tartva
2015. aug. 26. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Megoldás nem lenne, mert attól még az állam pénzrléből kéne etetni-itatni őket, és szerintem nincs is elég ember ahhoz, hogy szigorúan ellenőrizni lehessen. Ha pedig lenne ennyi munkaerő, több értelme lenne egy tisztességes határőrséget felállítani. Nem vagyok menekült ellenes egyébként, de különbséget kell tenni a gazdasági bevándorlók és a politikai menekültek között. Ha tudnák magukat igazolni, és hivatalosan jönnének be a határon, azzal nem lenne gondom.
2015. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy gettó, mint megoldás?

Ha neked valamilyen ok miatt el kéne húznod Magyarországról, teszem azt mert zavar hogy tankokkal lövöldöznek a házad mellett, vagy mielőtt kimész az utcára körbe kell nézned hogy nehogy pár fegyveres céltáblának használjon - szóval elmész egy olyan országba ahol nem kell attól tartanod hogy levadásznak, neked az megoldás lenne ha beraknának egy gettóba?

2015. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor szerinted jó dolog h feljárkálnak a vonatokra, terjesztik a betegségeket sőt késelés is volt? Gettoban nekik is jobb lenne mint az utcán
2015. aug. 26. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én szerencsés vagyok, mert kecskeméti vagyok, itt erre még egy darab menekültet nem láttam az idén.

Most júniusban meg júliusban 4 alkalommal is megfordultam Pesten, vonattal is mentem, voltam a Népligetben meg a reptéren is, de sehol nem láttam kempelő menekülteket és nem is támadt rám senki, de lehet rossz helyen voltam rossz időben. :)

Egy hónapja volt Nightwish koncert, ennek a zenekarnak a gitárosa Emppu a déli pályaudvarra ment el egy büfébe enni, és úgy tűnik őt se támadták meg mert nem maradt el a buli. :D

Vagy téged vagy ismerősödet bántottak, hogy ilyen rossz véleménnyel vagy róluk?

2015. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!