Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gazdag lennél, hogy élnéd...

Ha gazdag lennél, hogy élnéd mindennapjaidat?

Figyelt kérdés

Konkrét kérdéseim:

-Dolgoznál -e?

-Havonta hányszor mennél nyaralni, kirándulni, vagy kimozdulni messzebbre?

-Mikből állna úgy nagyjából egy napod?


Olyanok is írhatnak persze, akik már gazdagnak érzik magukat, mármint anyagilag.


2015. aug. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

"-Dolgoznál -e?"


Nem, max amit csinálnék azt nem munkának nevezném, hanem hobbinak.


"-Havonta hányszor mennél nyaralni, kirándulni, vagy kimozdulni messzebbre?"


Kérdés inkább az, hogy mikor nem lennék úton?


"-Mikből állna úgy nagyjából egy napod?"


Pihenésből. Hisz azt csinálnék amit akarnék vagy amit szeretnék. Ha anyagi korlátai nem volnának.

2015. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értünk gazdagon....

A jelenlegi fizumhoz képest már az is gazdagnak számít, aki nettó 150 eFt felett keres.

Nyilván, aki tényleg ennyit keres v. többet, az körberöhögne egy ilyen kijelentés miatt, de hát ez van. Én 60 eFt-ból élek havonta, szóval a 150 eFt az nekem egy álomhatár... Ha annyi elérnék, már boldog lennék.


Mondjuk azzal is tisztában vagyok, hogy ez nem elég pénz arra, hogy ne dolgozzak, csak utazgassak vagy ilyesmi.

Ahhoz milliomosnak kéne lenni: értsd: HAVONTA kéne kb. 1 milliát keresni.... na akkor már lehetne nem dolgozni, meg lustulni. Ha annyi pénzem lenne, tuti nem csinálnék semmit csak úgy muszájból. Azt csinálnám, amihez épp kedvem van. Nem hiszem, hogy lenne havi limit, hogy mennyit dolgozok v. utazok v. akármi. Éppen amihez kedvem van, azt csinálnám.

2015. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Olyan dolgokat tanulnék,amik érdekelnek,de tudom,hogy nem lehet belőle megélni.

Dolgoznék,hogy mit,az attól függ,hogy mennyi pénzem lenne.


Amikor csak kedvem szottyan :)

2015. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy először rendesen kialudnám magam, egy hétig csak aludnék.

1. Ha a ház körüli tevékenység, fűnyírás, kertészkedés, kertrendezés munkának számít, akkor igen.

2. Nem tudnám megmondani, de biztos sokat utaznék.

3. Ha éppen nem utazom, akkor nyugalomra vágynék, szóval átlagos otthon töltött nap lenne megspékelve néhány luxuscicababával és a kerti medencében fürdőzéssel :)

2015. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy, mint most.

1, Igen;

2, Csak nyáron mennék kb. 2 hétre kirándulni valahova;

3, Ugyanabból, mint most.


A vagyont vagy befektetném, vagy félretenném.

2015. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Hát... tipikus jellegzetes melót nem. Valószínűleg regényeket írnék, azokat adnám vagy adatnám ki... esetleg önkénteskednék egy színházban.

2. Havi 1 max. utazás sztem elég lenne nekem, de akkor annyi időre mennék az adott helyre, amennyi alatt tényleg fel tudom fedezni azokat a helyeket, amelyeket szeretnék... max. később visszamennék egy-két napra, ha megfogott a hangulata. Belföldi kirándulás gyakrabban lenne.

3. Hát... nem hiszem, hogy minden napom ugyanolyan lenne, mert szeretem a változatosságot. De egy "laza" nap sztem abból állna, hogy reggeli vmi jó kis reggeliző helyen, mennék múzeumba, moziba, programokra (vagy lustálkodom, ha ahhoz van kedvem), ebéd, sétálgatás, esetleg vásárlás, ha szükség van valamire, este színház és vacsi :D.

2015. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék saját autógyárat, manufaktúrálisat. Ott dolgoznék mint vezető.


Híres történelmi helyekre elmennék. Amúgy nem nagyon szeretek utazni.


Sok régi autót szeretnék venni, főleg amerikaiakat 60-70 es évekbelieket.

2015. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy élnék, csak nyugodtabban.


Dolgoznék, sőt többet, csak nem pénzért. Vannak különböző leromlott épületek M.o-on is, a környező magyarlakta vidélelen is, olyanokat vennék, és rendbehoznám, hozatnám.

Nem mennék messzebbre, nem szennyezném a levegőt kerozinnal, csak a lakhelyemhez közelre, vagy ha rámjönne valami hülyeség, hogy valamit látnom KELL, akkor lenne időm rá, hogy a legkevesebb környezetszennyezéssel tegyem.

A napom abból állna, hogy világossal kelnék, sötéttel feküdnék, és soha nem állna meg a kezem, mindig valami hasznosat csinálnék.

Ha gazdag lennék , még egyedül se lennék soha.

2015. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!