Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan embert...

Hol találhatok olyan embert aki segíthet egy nőt megszabadítani a terrorizáló párjától?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről van szó. A barátja megveri, lelki terror, elmondja mindennek, holott sehova nem is mehet egyedül, bezárja, 2 gyerekük van, nem tudnak megszabadulni a pasitól, mindenhova elmegy értük. Egy felpumpált cigánygyerekről van szó, szinte mindenki fél tőle. Senki nem mer tenni semmit, még a kihívott rendőrök sem. Mit tehetek? Szeretnék segíteni a lánynak hogy békén hagyja végre ez a mocsok.
2015. aug. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
altassátok el örökre! a 5 rossz közzül lehet választani-vele-nélküle.
2015. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

[link]


[link] Itt vannak az elérhetőségek.

2015. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha segítünk bűntársak leszünk.
2015. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tudnék tenni, de bármit teszek (megverem, fegyverrel megyek oda, de még csak ha megfenyegetem is) én szívom meg, ha rendőrségi ügy lesz belőle.

Ergó nekem ez miért érné meg?

2015. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Minek segíteni? Az ilyen nő megérdemli a sorsát, ha neki egy rendes, becsületes, kedves, szerető férj, helyett a macsó kigyúrt, istencsászár kancigány kellett, akkor egye meg amit főzött és élvezze az életet, amit ő választott.

Részemről a kisujjamat sem mozdítanám egy ilyen nőért, hiszen pont olyan alantas, mint a kanja, azért választotta őt. Torzult értékrend. Az ilyen megérdemli a sorsát.

2015. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Vagy vannak a családsegítősök,vagy keres egy "kedves",segítőkész,kopasz motoros bandát és bemutatja nekik.
2015. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!