Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkileg terrorizáló férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg terrorizáló férfivel miért jó együtt élni?

Figyelt kérdés
Meddig lehet tűrni, hogy megszabja, mikor érsz haza, egyáltalán hová mehetsz?

2015. jún. 29. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem izgató lehet, ha a férfi ennyire domináns.


16/L

2015. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem értem a munkatársnőmet...Úgy csinál, mintha ez lenne a normális:(

Nem jöhet velünk 2-3 havonta egyszer névnapozni stb.

2015. jún. 29. 11:07
 3/12 Mumusan ***** válasza:
95%
Nehezen lehet elviselni. Folyamatos lázadást eredményez.
2015. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg terrorizáló emberrel egyáltalán nem jó együtt élni mert kikészít egy idő után. Az meg mindegy, hogy férfi vagy nő-e az illető.
2015. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.

Ezt komolyan gondolod?! Nekem visszataszító.

2015. jún. 29. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem jó, de a nők bármit eltűrnek, ha túl jól néz ki ahhoz, hogy otthagyják.
2015. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Hát nyilván ahhoz jól is kell kinéznie, hogy ez izgasson, de szerintem a nőnek a konyhában meg az ágyban van a helye, nem névnapi zsúrokon.


16/L

2015. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Juj, 16 éves lányka, te nagyon okos lehetsz.
2015. jún. 29. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Az egesz mogott pszichologia van. Erdemes az agresszio formairol olvasgatni. Nem azert van a pasival a no, m szeret vele lenni, hanem m fugg tole erzelmileg. Ez egy beteges vonzodas. egy agressziv ferfi mellett a no szubmisszivva valik, az onertekelese, az onbizalma lecsokken es tudat alatt azt erzi, h az agresszor nelkul nem tud elni. Ez egy fuggosegi viszony. Az ilyen ferfitol a kapcsolat legelejen kell megvalni, kulonben fuggove valik tole a no es kesobb csak pszichologus segitsegevel sikerulhet. Lelkileg nagyone erosnek kell lenni ahhoz, h egy ilyen agresszortol meg tudjon valni az ember.


Sajnos hasonlo szemelyes tapasztalatom van, igy rengeteget olvastam es beszelgettem szakemberekkel errol.

2015. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyen ferfitol nagyon nehez megszabadulni, sokszor zsarol is, es a no inkabb enged mert fel is tole es megprobalja a konfliktust kerulni. De sajnos ez nem megoldas, mert minnel jobban alkalmazkodik a no hozza, annal jobban fogja terrorizalni. En nagyon eros jellem vagyok, igy en kirohogom az ilyen tipusu ferfiakat es elkuldom a fenebe, de sok no helytall nekik, mondvan ha o rendes a ferfihoz az is rendes lesz vele. Pedig egyre rosszabb lesz neki. Sajnos nekem is kozvetlen ismerosom kerult ilyen helyzetbe, evekig tartott mire lerazta a baratnom az ilyen tipusu baratjat, akivel vegulis nem is volt hosszu kapcsolata.
2015. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!