Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fotón a brit családot alvás...

Fotón a brit családot alvás közben terrorizáló démoni szellem! Mi válthatta ki ezt az ellenszenvet?

Figyelt kérdés

Alvás közben támad a 46 éves anyukára, aki zúzódásokkal a testén ébred. De három gyereke sem menekül a szellem elől.

[link]


2015. júl. 15. 21:42
1 2
 1/17 Ozmium42 ***** válasza:
Nem kissé retardált.
2015. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megpillantottam a képet,amint megörökítették a "szellemet" .....:'D

Tisztán látható ,hogy nem látható semmi ._. Egy ruhadarab,ami valamennyire összehasonlítható egy egy emberi formával. Ez talán azért van,mert a ruhát emberi alakra tervezték.

Lemerném fogadni,hogy a férfi veri a feleségét,amiről persze gyerekek is tudnak.A családapa terrorban tartja őket ,majd kitalált egy szellemhistóriát,amire mindenkinek fejet kell hajtania,hogy palástolja tettét.. Hányszor volt már ilyen eset. :C

2015. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
ez tutira az Érmelléki Kuglófember, ő terrorizálja a családot
2015. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez durva!!
2015. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a Rake, aki szeretné őket jól meggereblyézni.
2015. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ez biztos,hogy egy rongy....
2015. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Mit meg nem adnék, hogy egyszer egy éjszakát egyedül eltölthessek egy ilyen "kísértet járta" lakásban.

De van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezek a kísértetek, démonok, mumusok, akármik nekem nem jönnének elő...

2015. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Démoni szellem"??!

Mindig új fogalmakkal találkozok.:D

Egyébként meg, nem úgy kell elképzelni egy "démoni szellemet" (:D) hogy direkt láthatóvá tegye magát...

A démonok cselesek, épp azt akarják hogy az ember ne vegye észre őket, mert ugye addig amíg nem ismerünk valamit addig félünk tőle.

Viszont ha megismerjük, akkor egyből nem félelmetes.

Viszont, a démonok ebből táplálkoznak, a félelemből.

A lényeg, ez a cikk egy kamu.

2015. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tömény, már-már tapintható hülyeség válthatta ki ezt az ellenszenvet.
2015. júl. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet szereti a kemény erőszakos szexet :D de a kép az nem szellemet sem más asztrális lényt nem ábrázol :D
2015. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!