Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinalni a lelkileg...

Mit lehet csinalni a lelkileg folyamatosan bántó, terrorizalo, masok előtt megalázó, lealacsonyító, semmibe vevő szülőkkel?

Figyelt kérdés
El se hiszem mennyit tűrtem eddig mellettük. Folyamatosan terrorizalnak, ha vmit nem csinálok meg nem adnak kaját, vagy kidobnak, hiaba tanulok jol,nem pasizom,nem drogozom, nem iszom, segitek nékik, ápolom a nagymamám, főzök, sütök meg is leneznek sot masok előtt meghazudtolnak hogy nem is fozok meg megalaznak. Nem érdemlem ezt a bánásmódot. Kinevetnek es gunyt uznek belőlem masok előtt sose veszik észre azt a sok jot amit veluk teszek csak kritizalnak, néha megvernek. 22L
2015. júl. 29. 13:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért,telefonról irok
2015. júl. 29. 13:21
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát és költözz el, felejtsd el őket és kezd új, normális életet.
2015. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
es sajnos soha nem hallgatjak meg a velemenyem meg az engem érintő témákban se, azt mondjak nekem nem is lehet es hogy fogjam be szam
2015. júl. 29. 13:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért vagy még velük?

At tudom érezni a helyzetedet!

2015. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát és albérletet, akár barátokkal együtt, ha egyedül nem tudod kifizetni és hagyd ott őket! Már jövő hónapban mehetsz! Komolyan mondom! 22 éves vagy, megteheted! A mamát ápolják ők, magukat meg lássák el! Senki cselédje nem vagy. Bejelentened sem kell hova mész és minek. ÖSszepakolsz és ágyő! N31
2015. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mert meg nem tudtam elköltözni :(
2015. júl. 29. 13:32
 7/15 anonim ***** válasza:

5 Az a baj, hogy ez nem ilyen egyszerű, pláne ha az ember lelkileg is rottyon van, és még le is húzzák, és barrátai sincsenek, és lehetőségei se, és mindenki otthagyja, mert senki nem akar egy olyan emberrel lenni, aki folyton paslón van és segítségre szorul. Sajnos átéltem ezt én is:( Ettől függetlenül tényleg a költözés és a kapcsolat megszakítása az ideális megoldás.


Kérdező, van testvéred? Unokatesók?

2015. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű, de más megoldás nincs. Lépni kell. Ha itt marad, akkor még 22 év múlva is így fogják szidni, lehúzni és nyomorgatni. Ez nem maradhat így. Menni kell. A körülményeit ő ismeri, de a munka és lakhatás alap dolgok, ha ezeket megoldotta, akkor már mindene meg lesz!
2015. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs testverem,se apám, csak anyukám es nagyim. Anyával borzalmas a kapcsolatunk, nagyon agresszív es semmibe vesz, néha megver. A nagyimat nagyon szeretem de o is folyamatosan bánt lelkileg, én ápolom ot hivatalosan,termeszetesen az ápolási dijambol se lattam meg semmit pedig mar fel eve ápolom nem mintha amugy nem adnam nékik oda ha elkernek de meg csak mégse kerdezik hogy elvehetik e .
2015. júl. 29. 13:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én semmit sem csinálnék meg és ha kidobnának, akkor hívnám a rendőrséget, hisz be vagy jelentve. Bekeményítenék, ne legyen egy boldog napjuk sem, akkor is ha az enyém is tönkremegy, elmennék melózni és pár kollegistával beköltöznék egy lakásba.
2015. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!