Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyen tobb like a...

Hogy legyen tobb like a facebook kepeimen?

Figyelt kérdés
13 oraja kitettem egy kepet facebookra es van rajta 7 like ez kicsi vagy meg lesz rajta like?lehetoleg ne olyan valaszokat hogy mit erdekel engem hogy hany like van a kepeimen stb.. kelore is koszi a valaszokat :-)

2015. aug. 27. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi van a többi képeden..egyébként minél több ismid van, vagy jól nézel ki a képen nyilván annál több:)
2015. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nyilvános, tedd nyilvánossá, pl. Oszd meg csoportokban!
2015. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolso koszi de nem szeretnem reklamozni magam... tudod milyen emberek vannak ugyhogy nem. amugy a legtobb like egy kepen 19 volt
2015. aug. 27. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De, most komolyan... Egyrészt tényleg nem értem, miért olyan fontos ez, másrészt meg, honnan a csudából tudjuk, lesz-e még lájkod? Jós is talán valaki, vagy mi?

Ez nyilván attól is függ, hogy nyilvános-e a képed, mennyi ismerősöd van, milyenek az ismerőseid (használják-e a facebook-ot egyéltalán, lájkolgatnak-e...) és végül, de nem utolsó sorban: jó-e a képed!?

2015. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2015. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Mennyire vagy aktív? Te mennyit szoktál lájkolni? Az én ismerőseimnél azt vettem észre, egymást lájkolgatják oda-vissza. Ha te ritkán szoktál, nyilván kevesebben fognak. Ha meg facebookon se vagy túl aktív, lehet valakinek meg se jelenik az üzenőfalán, hogy képet raktál fel.
2015. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van valami csoport. likeolják a képed több ezren, de cserébe neked is likeolni kell. Ilyen arabok meg szíriaiak a likeolók 95%-a.
2015. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lájkoljam neked? :D
2015. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!