Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Justin Bieber eljön?

Justin Bieber eljön?

Figyelt kérdés
szerintetek Justin Bieber a mostani túrnéján (ami indulni fog hamarosan) eljön Magyarországra is?mert a Beliebe túrnén nem volt itt...csak Bécsben (ezért mondom mert az itt közél van)

2015. aug. 28. 14:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Believe túrné*
2015. aug. 28. 14:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Magyarország túl kicsi is jelentéktelen számára hogy ide eljöjjön. Nem éri meg neki.
2015. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ez hülyeség sztem..hát Rihanna is eljött meg még nem tudom kik...sztem ide is eljöhetne mint ugyanazokba az országokba látogasson
2015. aug. 28. 14:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nincs itt akkora rajongó tábora. Európában nem annyira felkapott a srác, hogy megérje nekik minden országban koncertezniük.
2015. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg aztán szerintem akkora sztárnak hiszi magát hogy ilyen kis vadbalkáni országba be se teszi a lábát.
2015. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ohh értem...hát ez azért elszomorító..xd
2015. aug. 29. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély, Justin nyilatkozta, hogy olyan országokba is elfog látogatni, ahol még nem volt. Justin Európában is nagyon felkapott, na mindegy...

És ezt amúgy nem Justin dönti el, hanem a menedzsere.

2015. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50% vagy igen vagy nem . Viszont azt figyelembe kell venni hogy eléggé költséges áthozni a cuccokat Amerikából , és időigényes is.
2015. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem van rá esély, Justin nyilatkozta, hogy olyan országokba is elfog látogatni, ahol még nem volt."


Valószínűleg nem ilyen kis lepkefing országokra gondolt, mint Magyarország...

2015. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9

És nem is az ő döntése.

2015. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!