Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fagynak le az emberek,...

Miért fagynak le az emberek, ha megölelem őket? Csak állnak, mint a cövek.

Figyelt kérdés
Nem vagyok szeretethiányos, csak egyszerűen nálam az ölelés alap, ha megismerek egy új embert, akivel pl. korábban beszéltem közösségi oldalon, vagy máshol.
2015. aug. 28. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Engem is ha kérhetlek!
2015. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Rendben. :D
2015. aug. 28. 18:25
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Mert belemászol a személyes zónájukba. Én se szeretném, ha egy alig ismert ember ölelgetne. Ne taperoljon egy idegen... Szokj le erről és kontrolláld az érzelmeidet, különben vagy flúgosnak fognak tartani vagy csak simán minden ismerősöd el fog kerülni.

26/N

2015. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem nem rossz szokás, egy ölelésben semmi rossz nincs. Én például a puszit nem szeretem, szerintem az ölelés jobb. És nem értem, hogy emiatt miért kellene flúgosnak nézni a másikat, de igazad van, legyen mindenki érzelem nélküli robot, ma már úgyis csak Messengeren lehet beszélgetni a másikkal.. Egyébként a főnökömet nyilván nem ölelgetném, de a barátaimat miért ne?
2015. aug. 28. 18:36
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
én de utálom az ilyen szeretethiányos ölelgetős tinilányokat...
2015. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

" a barátaimat miért ne?"


ha a barátaid lennének, akkor visszaölelnének és nem lefagynának... nem a barátaid, csak az ismerőseid -_-

2015. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 E1D1E ***** válasza:
19%

Azért cövekelnek le mert ők is erre vágynak de nem merik megtenni mert úgy gondolják, hogy ez nem normális a köz szenében, tehát szokatlan és a szokatlan dolgokra az ember nem képes helyessen reagálni!

Én magamból indultam ki (mindenkibel távolságot tartok, de ha valaki túllép egy határt és megölel annak örülök, nem tudok reagálni de örülök:) )

2015. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2 véglet van. Vagy tetszel nekik, de nem mernek visszaölelni, vagy nem jössz be nekik, ezért nem akarnak visszaölelni.
2015. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez durván tolakodásnak számít. A közösségi oldalakkal meg tudod mi a baj... Messziről jött ember azt mond amit akar. Lehet hogy nem olyan az illető mint amilyennek hiszed.
2015. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 E1D1E ***** válasza:

Lehet, hogy azzal járnál a legjobban, ha az ilyen helyzeteket úgy kezdenéd, hogy megkérdezed a másik felet.

mondjuk, hogy:

"Szia! Megölelhetlek (barátilag)?"

Vagy mindjuk

"Mit szólnál, ha megölelnélek, megengeded?"

2015. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!