Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furdalnia kellene a lelkiismer...

Furdalnia kellene a lelkiismeretemnek?

Figyelt kérdés

A történet a középiskolában kezdődött. Sosem bírtam azokat az embereket akik isznak és csak a bulizásnak élnek, az értelem pedig sosem volt előtérbe náluk. Sok középiskolás osztálytársam és egyetemista társam ilyen volt. Én utáltam az ilyen embereket szó szerint. Rontották mindig a lelki világomat.


Most, hogy mesterképzést végeztem és elkezdtem a banki szektorban dolgozni több volt osztálytársam is hozzám fordult a pénzügyekkel kapcsolatban. Szám szerint három. Ők voltak azok akik ittak és buliztak állandóan. Akik elhitték azt, hogy belőlük lesz valaki és a suli "kemény magjának" vélték magukat.


A lényeg, hogy hitel iránt érdeklődtek (autó, ház), hogy hogyan is működik ez. Én a számukra legelőnytelenebbet festettem fel, úgy, hogy számukra az lesz a legjobb. Azóta is küszködnek a törlesztéssel, hónapról hónapra élnek.


Valószínűleg nincs lelkiismeretem, hiszen teljesen hidegen hagy, hogy mi lesz velük ezek után.



2015. aug. 30. 10:46
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Jól elintézted őket... Mondjuk akik akkor voltak nagy legények most is legyenek! :) Mindenkinek van egy sorsa. Nekik ez volt.
2015. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Legalább most már tudjuk hogy szándékosan tetted. Ne félj sejtettük eddig is, de most felfedted magad. Itt a bizonyíték. Gondolom az IP-címmel úgysem játszottl, most meg már késő.:)
2015. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
#33 És te mi a francot akarsz lenyomozni? :D :D :D Ez a munkája ember. Nem voltál még bankárok közt? Ha a hitelt oda adta onnantól kezdve minden jogosan történt. A hitelt fizetéshez mérten adják, nyilván azt adta el ami neki volt a legkedvezőbb nem pedig a vevőnek. Ebből él. Olyan hitelt amúgy sem adnak amit a fizetésből soha nem tudnál visszafizetni.. Előnytelen üzlet a hitel. De keresd ki nyugodtan az összes devizás ip címét is. ba-rom
2015. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33 te vagy.:)
2015. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!