Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit fejez ki a ha tyáskodnak...

Mit fejez ki a ha tyáskodnak felettünk? Mért nem szabad hagyni? Mit gondol az atyáskodó fél? Mit hisz? Hogyan érdemes kezelni az atyáskodást?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne hogy fiatalabnak hogyan magyarázzuk el hogy mi a probléma azzal amit csinál egy időssebel szemben.
2015. szept. 2. 11:59
 1/4 Duenna ***** válasza:
0%
Tiszteletadás. Csak először értelmezni kellene, mi az, hogy tisztelet.
2015. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, velem van baj, de az első válaszát nem értem. Az én szótáramban az atyáskodás az, amikor kéretlenül és minden jogalap nélkül valaki rátelepszik egy fiatalra. Beleszól mit tehet, mit nem. Hogyan öltözzön, mivel foglalkozzon stb., s elvárja, hogy valami jótevőként tiszteljék.


Hangzása alapján valami pozitív értelmet tulajdonítana neki az ember, de véleményem szerint nem az.

Legalábbis az én fiatalkoromban az atyáskodáson ezt értették.

2015. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdés és magyarázata üti egymást. Nem értem.
2015. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja most fordítva van a kissebb atyáskodik a nagyobb felett. Ezért is érzem hogy valami nem oké.
2015. szept. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!