Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikeres embernek tartod magad?

Sikeres embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy? Mennyire vagy sikeres a munkád és a magánéleted terén? Elégedett vagy az életeddel?

2015. szept. 2. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Hm...vajon a többi nővel is olyan kedves vagy, mint velem?"


Miért, mi a duzzogás tárgya? :-P Különben is veled kifejezetten kedves vagyok ahhoz képest, hogy milyen kis gonosz vagy. :-D

2015. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

7 év depresszió alatt leraktam 3 szakmát, összehoztam egy egész jó közösséget amit mostanság fogok újra éleszteni pár éves szünet után...2 éve dolgozok, 1 éve van barátnőm, kb azóta nem vagyok depressziós sem...

Anyagiakban nincsenek problémáim...

Minden téren sikeres vagyok, vannak céljaim amiket el fogok érni eddig elég jól haladok...


22F

2015. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

22 éves korom ota eltartom magam. Vidéki kisvárosból felkoltoztem Budapestre, most pedig Londonban élek. Mindezt csak a sajat erombol, segitseg nelkul.

Megálmodtam, veghez vittem. :)


Csak onmagamhoz kepest nezem a sikerességet. Meg rengeteg celom van, amit elszeretnék elni.

A maganéletben sem tartom magam attol sikertelennek, hogy jelenleg nincs parom.


Osszegezve meg mindig van mit elernem, de sok mindenre tudok buszke lenni az eletemben.


26/N

2015. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!