Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal fel lehet vágni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal fel lehet vágni, hogy az embernek már volt 4-5 barátnője? Szóval ez mutatja, hogy sikeres csajozós a gyerek?

Figyelt kérdés

Elég sok haverom azzal van oda magára, hogy Ő milyen laza gyerek, hogy 18-20 éves létére már volt 4-5 csaja is!


Ezzel most komolyan fel lehet vágni? Ez most azt jelenti, hogy csajozós sikeres a gyerek, vagy hogy 1 csajt se tud sokáig maga mellett tartani? Szóval hamar kidobják a lányok?



2014. febr. 16. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
hát csak azt illik számolni akit meg is dug az ember.
2014. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne egy ilyen ember barátnak.
2014. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nalam ez minuszpontot jelent, ha valakinek tul sok parkapcsolata volt. Feluletes embernek tartom.
2014. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövik. Bár valaki soha.
2014. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell felvágni vele, de ha megkérdezi egy kedves lány, akivel alakul, be lehet vallani neki, hogy volt már több kapcsolatod, természetesen komolyak. Buta ember vág csak úgy fel vele önmagától.

(Megsúgom, a nők titkon szeretik, ha tapasztalt egy férfi, ergo több partnere volt már, de mégsem hímringyó).

2014. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, én az átlag szerint nem nézek ki jól.

De én is legalább 5-6-7 csajra emlékszem, akivl jártam már.

Hát, akik itt is meg az életben is nyafognak, hogy csúnyák, és azért nincs csajuk, hozzájuk képest sikeres vagyok,e gy igazi nőfaló.

A hmringyókhoz képest, aki minden nap mással van, és a mai etalonnak megfelelő a teste-arca, hozzájuk képst meg sikertelen.

Mindíg a viszonyítás a kérdés, hogy kihez mérten.

De nem kell semmivel sem dicsekedni, őleg hogy ez nem a saját erejéből van, vagy nem csak abból.

mondjuka viszonylagosságról egy érdekesség:

Ahogy itt vagyok, azt is mondhatom, hogy a sebességem 0.

De a föld forog kb (40000 km/24 óra)1666 Km/órával, a föld kering a nap körül, a nap a galaxis elipszis spirális forgásában is, a galaxis is forog egy vélhetően fekete lyuk körül. Szóval elég gyorsnak is mondható a mostani sebességem, ha egy elég távoli, légüres térhez képest nézem.

2014. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet az is, hogy mikor megismerik a valódi énjét, mindenkit elriaszt, elüldöz magamellől.
2014. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5


Nem, én titkon sem szeretem. Ne legyen neki egy expartnere sem.

2014. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oh, látom nem ment át az üzenetem és lepontozták, milyen kár, mert eddig 100%-on álltam a napi pontozásban, a segítőkészségem nem marad el ezentúl sem.

Nem azt mondtam, hogy minden nő szereti. De valljátok be, jobb egy tapasztalt emberrel együtt lenni, mint aki teljesen zöldfülű fizikai és érzelmi szinten is a párkapcsolatokat illetően.

2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Mitől lenne jobb? Egy tapasztalt ember semmit sem velem tapasztalna meg először, elveszne a varázsa a kapcsolat elejének. Nekem hiányozna a tudat, hogy velem csinálja ezt meg azt legelőször, kifejezetten nem tetszene, hogy már egy vagy több másik lánnyal megtanult mindent előttem... Hidegen hagyna, hogy cserébe viszont rögtön profi mindenben. A tapasztalatlan is lehet profi előbb vagy utóbb, én pedig elég türelmes vagyok.

2014. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!