Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma megyek tetovalast csinaltat...

Ma megyek tetovalast csinaltatni, meddig nem mozoghatok vele?

Figyelt kérdés
Az oldalamon lesz egy tetovalas, de mivel mar elkezdodott az iskola ez eleg necces mivel tanc iskolaba jarok, a heten nem tancolok vele, de 3 nap eleg erre, Hetfon mar beallhatok?
2015. szept. 3. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól meggondoltad te ezt?
2015. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen :)
2015. szept. 3. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Gáz vagy. Én alapból nem ismerkedek tetováltakkal. Annyira fontos a tetkó, ezzel akarod magad kiemelni, vagy kisebbségi komplexusod van? Egy idegen ember összefirkál, aztán az ő keze nyomát viseled magadon életed végéig. Ráadásul ha öregszik a bőr, eltorzul a rajz. Nem is tudsz rajta változtatni, ha megunod. Akadna egy barátnőm, tetkós mondjuk valahol, aztán simogassam a tetkóját? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, rosszul vagyok. Hozzáérni nem tudnék.

Tánciskolába jártam, volt egy partnerem, aztán fél év múlva egy nagy piercinggel jelent meg, az orra meg a szája közt volt behelyezve. Hányinger jött rám, mikor megláttam. Nem is táncoltunk sokáig aztán.

2015. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Figyelj szerintem attol mert neked nem tetszik a tetovalas mas embert nem kell leszidni mert o csinal, gondolom neked is van olyan dolgod ami lehet, hogy neked nem tetszene meg sem kezdek itt bele ismeretlenul szidni teged, nem ismered a hatterem nem tudodo miert keszul ez a tetovalas akkor ne pofazz mar bele, nem azt kerdeztem hozza akarsz e nyulni hanem , hogy tancolhatok e majd vele, ha erre a kerdesre nem tudsz ertelmes es kulturalt valaszt adni akkor szepen tekerj tovabb, valaszodat azert koszonom habar kitorolhetem vele a seggem, szia 😊
2015. szept. 3. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg egy hétig amég kenni kell nem lenne jó ha "áztatnád" pl.: zuhanyzásnál vagy ha izzadsz. Az biztos, hogy azon a két napon amég fóliázod nem ajánlanám a táncot vagy intenzív mozgást. Egyébként meg első tetkónál el szokták mondani, hogy mit hogy kell. :)
2015. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

3 óráig fólia rajta kell hogy legyen,3-4napig kenni kell,nekem a mozgással nem volt gondom,csak a lényeg,hogy laza felső legyen rajtad pár napig,hogy ne dörzsölje a tetoválás


3# nem kellene leszólni azokat,akik tetováltak.mindenkinek más dolog tetszik,és mindenkinek lehet véleménye a tetoválásról is.én büszkén viselem minden tetoválásomat,és akinek nem tetszik,az nyugodtan tartsa meg a véleményét.

2015. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!