Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért van ilyen...

Mostanában miért van ilyen sok közmunkás a városban?

Figyelt kérdés
Csütörtökön nem voltam iskolába és bicikliztem a városban és szinte az egész város el volt öntve ilyen mellényt viselő közmunkással , a szökőkútnál legalább tizen voltak , a parkolóknál rengetegen söpörtek , a járdán hatalmas zsákot huztak végig és levelet , szemetet szedtek kézzel!! Büdösek is voltak. Te jo ég hova jutottunk és 2018ra mi lesz igy

2015. szept. 5. 11:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az osztálytársaid közül is büdös csicskává válik némelyik. Addig nagy az arcuk, amig csicska szülők kényeztetik őket, meg sztem neked is addig nagy az arcod. Már eleve vesztes vagy,h ebbe a csicska országba születtél. De ha ügyesen beszélsz vmi hasznos nyelven,akkor kimehetsz külföldre csicskázni több pénzért,de le fognak nézni,mrt magyar vagy és a legszarabb melót fogod kapni,ami az ott élőknek ciki,mint neked itt a közmunka. De lehet,h könnyen fikázod itt az embereket,mrt pl. milliomos családba születtél, akkr meg tök szerencsés vagy. Annyiban meg igazad van,h a közmunka egy rakás trágya, mrt ez egy mesterségesen fenntartott megélhetési forma, mrt nem akar az állam normális munkahelyeket teremteni tisztességes fizuval. A csőcseléket meg ugyebár etetni kell,nehogy polgárháború törjön ki.
2015. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki jobban járna ha eltörölnék ezt a sz.rt.
2015. szept. 5. 18:56
 13/28 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy irgalmatlan nagy a pofád, továbbra sem válaszolsz arra, hogy akkor szerinted ki takarítson utcákon?
2015. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ugy mint külföldön. En voltam hollandiába de ott szinte minden olyan tiszta , mégsincs elöntve minden közmunkással. De ha már közmunka akkor miért nem lehetne normális körülmények közt dolgozni????
2015. szept. 5. 22:44
 15/28 anonim ***** válasza:
Olyan mintha eddig egy burokban éltél volna.
2015. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

ez egy elkényeztetett kis hülye ... kár is vele vitatkozni


1 vagy te is csak ennyire fogod vinni, és akkor büszke lehetsz magadra meg azunokatesódra, hogy kiszolgáltatott embereket csúfoltatok


2 vagy többre viszed, és ha rádöbbensz, hogy a leadózott fizetésedből alig élsz meg, az adódbólmeg tömegek élnek, és hőbörögnek, hogy kevés.

így legalább reggelente fel kell kelniük, és tologatniuk kell a söprűt, és még arra is van esély, hogy az utca tisztább lesz.


Mit gondolsz, külföldön nem a csicska munkát fogod megkapni ?? ágytálazó, mosogató, kőműves...


Ismerősöm mmost keres az unokájának munkát, de hát semmihez nem ért, mert nem td számolni, nem tud udvariasan vislekedni, szakmája nincs.

Szülei elkényeztették, hiúság, büszkeség az van, most meg kilökték, mert nekik is elegük van.

Drága az albérlet, de még mindig nagy az arca, nagymuttert pumpolja ...

2015. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem én csufoltam őket hanem az osztálytársaim. Még olvasni sem tudsz?? Inkább ti is menjetek valódi munkahelyre , látszik hogy itt mennyi közmunka imádó van. Mi lenne ha orbán lecsökkentenné még jobban a bért?Akkor is dicsérnétek?
2015. szept. 6. 15:09
 18/28 anonim ***** válasza:

pffff, jobb nem is vitatkozni. Bármilyen érvet felhozunk a közmunka mellet, meg sem hallgatja, csak mondja a maga hülyeségét.

Egyikünk sem közmunka imádó, én még nem dolgoztam, mint közmunkás (remélem nem is fogok) Senkinek sem az az álma, de ha nincs más? Mindenki szeretne nagy házat, jó kocsit, boldog életet, de hidd el: közmunkából senki sem fog úgy élni! Inkább tanulj egy kicsit, és ne éneket, testnevelést...

Majd ha egy kicsit nagyobb leszel, akkor TALÁN megérted, átlátod a dolgokat. Addig lehet jobb, ha hozzá se szólsz ehhez, és hasonló témákhoz!

És senki sem dicsérte! Egyébként is remélem azt úgy felfogtad, hogy a tőled idősebb, tapasztaltabb embereket oktatsz ki (legalábbis próbálsz) Na ez az, amit még nagyon sokan utálnak, ha valaki okoskodik, főleg olyan dolgokkal kapcsolatban, amihez valójában nem is ért

Illetve te mondod, hogy milyen embertelen munka és még te a fizetést is levinnéd, grat... (legalábbis örülnél neki -.-' ) Szerencsétlenek így is kevés pénzért dolgoznak, de téged kicsit se zavarjon! És sajnos azért dolgoznak ott, mert nem találnak jobb munkát.

Lehet ugyan úgy elmennének, ha muszáj

2015. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
35 ezerre kéne csökkenteni és akkor jobban mennének az emberek valodi munkahelyre. Az is olvastam hogy sokan inkább maradnak közmunkán pedig ajánlottak neki munkahelyet. Az idénymunkára is joval kevesebben mennek , inkább maradnak a közmunkán. Teljesen megfelel nekik ez... ráadásul van olyan munkakör hogy járdás azok kemenyen dolgoznak mégis ugyan annyit kapnak mint egy seprűs
2015. szept. 6. 19:16
 20/28 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza a homokozóba
2015. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!