Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy a szeretteink...

Normális, hogy a szeretteink ennyi idő után is hiányoznak?

Figyelt kérdés
Nagymamám több, mint 5 éve halt meg, de meg ma is gyakran azon kapom magam, hogy arra gondolok, hogy ezt vagy azt majd el kell mondanom neki, és utána, mikor eszembe jut, hogy ezt már nem tehetem meg, nagyon elkeseredem. Valahogy még mindig nem fogtam fel, hogy soha többé nem találkozhatom vele. :( Te is voltatok így ezzel? Elmúlik valaha ez az érzés?

2015. szept. 5. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a papám halt meg 6 éves korom körül és sokáig hiányzott. Minden nyáron voltam kint vele a tanyán (nem ott él, csak volt neki egy) és nagyon szerettem. A másik papámat alig ismertem, emlékeim sincsenek róla, így ő volt a kedvenc nagyszülőm. Jó darabig nagyon hiányzott, aztán elmúlt. Az idő minden sebet begyógyít

18/L

2015. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem a szuleim haltak meg. Anyukam nagyon kicsi koromban, o ra nem is emlekszem. Apukam meg 14 eves koromban, es sokszor nagyon hianyzik, hogy megmutassam neki, hogy mit ertem el, hova jutottam vagy a tanacsat kerjem. Ilyenkor en is mindig elkeseredek.22/F
2015. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!