Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon hiányoznak, és nem...

Nagyon hiányoznak, és nem tudok mit tenni. Lehet egyáltalán segíteni ezen? (15/f)

Figyelt kérdés
Pár éve történt néhány dolog amit nem szeretnék elmondani mert.. nagyon magánügy.. Mindenki elhagyott. Minden barátom, a rokonok is, és egyedül 2 barát barátnőm maradt meg nekem, akikkel éveken keresztül beszélgettünk, hülyéskedtünk, és.. nagyon jó volt. Bármiről beszélhettem velük.. akármikor.. bajban voltam segítettek, beszélgetni akartam beszélgettünk, bármit kérdeztem nyugodtan válaszoltak (még 18+ dolgokkal kapcsolatban is), és ahogy elballagtunk a suliból ők elköltöztek, neten nem tudjuk tartani a kapcsolatot, és most egyáltalán nincsen senkim, és hiányoznak :( amit írtam hogy történt néhány dolog pár éve, azóta nem áll velem baráti kapcsolatba senki, max annyit hogy 1-2 szót beszélni és kész.. nagyon hiányoznak és nem tudunk egyáltalán beszélni, sehogy sem.. mit tegyek? vagy tudok egyáltalán mit tenni? mert ahogy írtam már előbb senki nem áll velem szóba. olvastam hogy vannak akik neten keresnek barátokat meg ilyenek de nem tudom nekem nem annyira tetszetős a dolog. valami tanácsot vagy ilyesmit kérhetnék? vagy valamit de... ezt így nem igazán bírom.. :/
2015. aug. 7. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha valakivel senki sincs joba és a kutya se beszél hozzá akkor az nyilván az ő hibája valószínű hogy valami nagy baj van veled és változni kéne...
2015. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán.. elsőtől kezdve 6.-ig elnyomtak, meg megszégyenítettek, mert nagyobb volt a súlyom, aztán (az a magánügy amit írtam) félreértés volt, csak épp ezt nekem nem hisz nekem senki. nekem min kéne változtatnom? őszintén! lefogytam, elkezdtem szakkörökre járni, besegítettem akinek csak tudtam meg minden, és nekem kéne változtatni?? ... bocsi hogy így kiakadok, tudom ez az én hibám hogy ezt nem írtam, de akkor is..
2015. aug. 7. 11:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg, itt (azon a két barátomon kívül, akiket már nem is ismerek...) csak a Fociról, meg az edzésről szól minden, vagy van a másik kategória, a nagy gamerek, de én egyikbe sem illek bele, és CSAK ez a kettő van..
2015. aug. 7. 11:30
 4/6 anonim válasza:
Ha szeretnél beszélgetni írj :) 14/l
2015. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2015. aug. 7. 13:29
 6/6 anonim válasza:
írj ha gondolod :)
2015. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!