Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz lenne átmenni nappali...

Gáz lenne átmenni nappali tagozatból estire? Bőv. Lent 18/L

Figyelt kérdés
Ezzel az évvel együtt van még két évem az érettségiig. Nem bírom az osztályomat,a sulit...Átmennék estire és közben dolgoznék. És így estin tenném le az érettségit. Mit gondoltok erről?
2015. szept. 6. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne tedd, én is estin tettem le az érettségit. Nem foglalkoztak velünk, informatika érettségire 100%-ig magam készültem fel videókból meg ilyesmi, a többiről nem is beszélve. Dolgozni is nehéz lesz, mert estiseket nem alkalmaznak diák munkában, teljes állásban meg nem kellesz, ha mellette még suliba is jársz
2015. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rossz ötlet.
2015. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érettségizni szeretnél most? Szerintem jobb lenne ha elvégeznél most egy szakmát. Aztán ha szeretnél utána érettségizhetnél. Így kicsit nehéz lenne és ha nem vagy elég kitartó akkor valamelyiket talán fel is adnád és szerintem az iskola lenne az. 8 általánossal meg sajnos nem sok esélyed van. Szerintem gondolkozz először szakmán :)

Sok sikert kívánok! :)

2015. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3: az butaság mikor már 2 éve van hátra, ráadásul a női szakmunkák nem kifizetődőek.

maradj csak nappali tagozaton gimibe, magasról tegyél a körülményekre húzz bele a tanulásba, hogy utána valami jó helyen tudj tovább tanulni, és azt csináld amit szeretsz.

Nagyon megbánod, ha most feladod hidd el.

2015. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Eléggé összezavarodtam most még jobban... Nem gimis vagyok hanem szakközépiskolás,és szakmát tanulok de az nem érdekel és a szakmai tárgyakból kötelező érettségizni,de azok nagyon nehezek és tartok tölük,ez is a baj....
2015. szept. 6. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
mi az a szakma?
2015. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: elvileg bolti eladó képesítést ad
2015. szept. 6. 20:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt meg végképp ne add fel, mert még mellékesnek is jó, és könnyű elhelyezkedni vele. Még utána tovább tanulhatsz, ha nem szeretnél benne dolgozni. Az érettségitől meg ne félj felfújják az egészet, még ha nem nehezen tanulsz is nehéz megbukni. Kezdj el minél hamarabb készülni rá, oszd be jól az időd. Butaság lenne feladnod, lesz egy jól használható szakmád és érettségid, amivel mehetsz még tovább is majd, gondold meg.
2015. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is estin érettségiztem, ma már a jogon tanulok. Sokkal jobb volt így, mert sok szabadidőm volt.
2015. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8:Az idei érettségin a fele érettségizettek megbuktak a sulinkban(ha nem több),és nekik még nem kellett szakmaiból érettségizni,szóval jogosan félek...meg nem is tudják hogyan/miből érettségizünk,még a tanárok sem...Az érettségihez nem kapunk szakmát,ahhoz plusz egy év kell..
2015. szept. 6. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!