Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolgokra figyeljek oda...

Milyen dolgokra figyeljek oda egy új internetes ismerősnél, hogy ne utáljon meg egy idő után?

Figyelt kérdés

Nem nagyon megy az ismerkedés nekem, ritkán jófejek velem az emberek, de ha valaki eleinte normális amikor megismertem interneten keresztül, milyen dolgokra figyeljek, hogy normális is maradjon? Milyen gyakorisággal és hogyan írogassak vele?

Mert nem akarom, hogy mégegy ember lekoptasson, főleg, hogy ezzel még találkozhatnék is élőben egyszer.


2015. szept. 6. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé képlékeny dolog. Mert tegyük fel, hogy különbözik az érdeklődési körötök. Egy példa. Te nagyon szereted a tankokat és órákat tudsz beszélni róla. De a másikat meg hidegen hagyják a tankok, így nem látja értelmét a dolognak. Nyilván ez sarkított példa persze.


Mittududom én. Mondjuk ha velem beszélnél, én nem utálnálak meg, egyszerűen azért mert nem lenne rá okom. Velem soha az életben nem találkoznál, lehet az a gond, hogy ezt erőlteted. Más kérdés hogy fiú vagy-e vagy lány és fiúval vagy lánnyal ismerkedsz.


A másik. Te nem tudod kontrollálni a másik embert, nem tudod folyamatosan arra terelgetni hogy normális legyen veled. Lehet az is gond nálad.


Az elején, főleg a neten mindenki normális és a szebbik arcát mutatja. Aztán ha megismer jobban és nem jössz be neki valamilyen okból, akkor megváltozik a magatartása azért hogy minél gyorsabban rövidre zárja a kapcsolatot. Ez is elképzelhető.


Ahogy az írásodból én megállapítottam (de lehet nincs így ezt csak én gondolom) te rámész bizonyos dolgokra, mint például a találkozzunk meg a legyen normális. Ha erőltetsz dolgokat, tedd azt bármilyen szinten az elriaszthatja az embereket.


Tehát például olyan dolgokra figyelj, hogy ne tűnjön úgy mintha akarnál valamit. Vagy hogy meg akarnád mondani hogy mi legyen. Legyen kötetlen a beszélgetés, ne utalgass arra például hogy találkozni akarsz.

2015. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bandi6891 ***** válasza:

Hosszú évekig törtem magam hogy az internetes ismerősök kedveljenek,olyan gyurma akartam lenni ami mindig olyan formát ölt ami megfelelő más embereknek.Mégis kudarcba fulladt mind.Körülbelül másfél éve írok egy 30 éves leányzónak kizárólag haveri szinten.Találkozni nem akarok,levélben kommunikálunk.


Most 28 évesen már elég normálisan kezelem a szociális szerencsétlenségemet.Más ember már általánosban vagy középsuliban megtanulja kezelni a kapcsolatait és képesek erősebb köteléket kialakítani.


Vannak szerencsésebbek és vannak akik nem annyira,a lényeg hogy hozd ki magadból amit tudsz,de semmiképp ne erőlködj,egy évtizede már hogy interneten érintkezek más emberekkel,annyi a lényeg hogy add magad,vedd lazán de azért vedd figyelembe a másik fél tulajdonságait és valamilyen szintű tolerancia is szükséges.


Viszont ha unalmas vagy akkor ne számíts semmi jóra,sajnos kemény világot élünk,én ilyen vagyok és ezen véreztem el az esetek legjavában.

2015. szept. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!