Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves fiú vagyok és szeretné...

24 éves fiú vagyok és szeretném kipróbálni a nudizást, de picit szégyenlős vagyokvagyok. Hogyan kezdjem és hol?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 23:33
 1/9 A kérdező kommentje:
*14 éves
2015. szept. 7. 23:39
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nyelvtan órán kezd. :D
2015. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne akkarj mast megilyeszteni de te se akkarj megilyedni😉


Max állj meztelenül a tükör elé 😅

2015. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lassan 6 fok lesz kint. Hova nudizol már? Meg akkoris szégyenlős vagy, mégis nudiznál. Akkor most hogy is van ez? Magyarán más meztelen nőket akarsz csak nézni.

Az Omszki-tó másik felén régebben szoktak lenni nudisták.

2015. szept. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hmmm... Hát nálam az erkélyen kipró bálhatod:)

Zsuzsa/46 kőbánya

2015. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Otthon a kertben, ha nem látnak, de azért úgy 8 hónapot még várjál vele legalább, mert csúnyán lefagy a tököd.
2015. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szégyellsz húzz lyukasztott papírzacskót a felyedre (,vagy zoknit) és uccu neki görkorival a falunak,vagy épp városnak. Oszt ha valaki beszól a lógó tköddel odacsapsz neki és máris eliszkol. Hajrá!

Am nudistastrandon nyugodtan kipróbálhatod magad. Ha a szüleidtől tartasz menj haverokkal. De vigyázz a bránerre! Lehet lenyesik macsétával,mert felállt arra,kire inkább nem kellett volna,mert már van egy férfi állat az oldalán,aki vigyáz megszeppent barátnője szüzességére.

2015. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam nudizni,a Tisza egyik részén. Nagyon praktikus,nem barnul rám a fürdőruha. Itt igazából csak idősek és középkorúak vannak.(szinte) Amúgy ha csak stírelni szeretnél,nagyon tévúton jársz,mert a bombanők általában nem nudiznak. Meg ha valakinek feltűnik a viselkedésed,akkor el is zavarnak. Hajrá!
2017. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!