Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik városba lenne szerintet...

Melyik városba lenne szerintetek több értelme elmennem?

Figyelt kérdés

Itt, ahol élek teljesen magányos vagyok, nincs senki akire számíthatnék, csak unatkozok, esetleg néha eljárkálok egyedül, de hosszabb távon ennek nincs sok értelme. Viszont van három internetes ismerősöm akik benne lennének az élőbeli találkozásban. Nem laknak túl közel, de a városaik jól megközelíthetőek innen.


Az egyik Veszprém, ott lakik talán a legjobb ismerősöm, aki sokszor mondja, hogy ő is szeretne már találkozni élőben. Tudnék vele együtt mit csinálni, lenne bőven mit. Hasonló gondjai vannak mint nekem, meg alapból szinte mintha a testvérem lenne, de szerintem a másik ismerősöm jobban bele tudna vinni az igazi társasági életbe. Veszprém tetszik meg minden, de valahogy a szívem inkább a másik lehetőség felé húz, ami Szombathely.

A szombathelyi ismerősömet régebb óta ismerem, kicsit jobban meg is bízok benne, szinte teljesen. Nincs túl sok közös dolog bennünk, nem is kedvel túlságosan, viszont nagyon segítőkész, interneten keresztül is sokat segített már. Segített túlélni a sz*r életemet eddig, sokmindent megbeszélhetek vele, élőben is segítene kicsit kimászni ebből a magányból, és emberek közé vinne, bár lehet nem mindig lenne sok közös beszédtémánk. Emellett Szombathelyen van egy másik ismerősöm is, vele is összefuthatnék akkor már ha ott vagyok. Azzal még közös témám is van, és ugyanúgy barátságos teljesen.


Szerintetek melyik városba lenne célszerűbb előbb elmennem? Mert annyi pénzem nincs, hogy csak úgy utazgassak mindenfele folyton.


2015. szept. 9. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a szíved Szombathely felé húz, akkor menj oda.
2015. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!