Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mas suliba jarok egy olyanba...

Mayacska maja kérdése:

Mas suliba jarok egy olyanba ahol mindenki verekedik veszekszik, mit tegyek? Annyira durva emberek vannak itt, es bementem. Lent folytatom

Figyelt kérdés
bementem az osztalyba elso nap es mondtak hogy nem akarjak hogy osztalytasrsuuk legyek aztsem tudom kik azok, egesz szunetben verekednek, hulyeskednek, rohognek,2 evig kell ebbe a suliba maradjak,NEM MEHETEK INNEN EL 100%, valami megoldas kell, en csak a tanulasert kell ebbe jarjak habar nem birom elkepzelni hogy ilyenek,nagyon szomoru vagyok,sirtam egesz heten,ne vegyem fel oket? lokdosnek,beszologatnak,mit tegyek?

2015. szept. 9. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mit tegyél?


Állj a talpadra és verd meg őket, addig fognak b*sztatni, amíg hagyod magad. És ha sokáig hagyod, késő lesz.


Nézd meg az Osztály cφmű filmet, fönt van Youtubeon.

2015. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!