Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is káros ez a...

Szerintetek is káros ez a Herby "jelenség"? Tegyünk ellene! Többi lent!

Figyelt kérdés
Azt hiszem nálam véglegesen kiverte a biztosítékot ez az alak. Tudom nem is nekem szól a csatornája, de éppen ez az ami megrémít. Én a 27. életévemben lévő férfi vagyok és tisztában vagyok vele, hogy micsoda pusztítást és életviteli rombolást tud okozni az alkohol és cigaretta. Erre ez az alak TUDATOSAN is ezzel szennyezi a csatornájának nézőit, akik kb 10-16 év körüliek többségben vannak. Szó szerint szennyezi a felnövekvő ifjúságot csak is azért, mert neki meglegyen a nézettségből a havi pia adagja. Ráadásul vulgáris beszédje és nyíltan szexuális magatartása amit azzal a Dia nevű barátnőjével művel ráadásul egy kiskorúval egy háztartásban, na ezek már kritikusan komolyan vehető problémák. Én megkérek mindenkit, hogy ha lehet tiltsa el a kiskorú gyermekét ettől a hányadék figurának a nézésétől, mert nagy esélyjel arra fogja vinni amire ő vitte. Nyilván mindenki aggódik a következő nemzedékekért, ezért is kérem fogjunk össze és jelentsük a kihívóan szennyes videóit a youtube-nak. Talán ha bevétel kiesése származik a dologból, akkor vissza fogja venni magát. Az már nagy szó lenne, ha nem piálna,cigizne,fingana,rondán káromkodna, ordibálna, barátnőjét fogdosná a videóiban amit ismételten mondom több mint 80%-ban kisgyerekek néznek. Köszönöm szépen, hogy elolvastad és velem tartasz.

2015. jan. 24. 01:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
Nekem semmi bajom sincsen vele. Az egy dolog hogy nem a legszebb mintakép, de sokszor amikor a világ nagy dolgairól beszél, bizony érdekes (és igaz!) dolgokat mond. A nézőközönséget pedig nem lehet megválasztani, hiába toborzol ellene 10.000 embert is, vele semmi sem fog történni. Ne érts félre, nem vagyok rajongója, de láttam már tőle úgy 3-4 videót. Én semmi elfogadhatatlant nem láttam benne, persze nyilvánvalóan nem egy 10-12 évesnek valóak a videói.
2015. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem van sok tanulságos videója. De hát azt csinálja amire igény van


Van bőven rosszabb. Én azt nem tudom felfogni, hogy a valóvilágban évről évre miket adnak le. Arra már tényleg nincs szó, olyan sok részről káros és sötét.


Te meg foglalkozz a saját életeddel, más téren úgysem tudsz semmit elérni.

2015. jan. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos manapság erre - és az ehhez hasonló sok szennyre - van szükség. Igénytelenségre, gyökérségre, trágárságra, na meg piára. Figyeld meg, itt is legalább egy tucatnyi ember fog kiállni mellette, mondván, hogy milyen minőségi videókat készít, milyen nagyszerű filozófus, milyen bölcs gondolatai vannak, meg hogy milyen nagyszerű alak. Nézd meg, kb. délutánra mennyi és milyen jellegű hozzászólás érkezik majd ide. Na, és ez a baj, hogy az internetezők nagy részének ez kell. Miközben a gondolatainak nagy része innen-onnan összelopkodott közhely, kb. amit egy közepesen ittas kocsmai csőcselék is képes még kimondani, a videóinak a minősége hadd ne mondjam, hogy hol van (és most nem technikai minőségről beszélek, bár mondjuk némelyik gameplay videójának kapcsán arra is mondhattam volna), meg egyszerűen, ez az ember egy szánalmas, emberileg mérhetetlenül buta, kulturálatlan iszákos tróger.
2015. jan. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

#2: Az a gond, hogy hozzá képest a "Való világ" szépirodalmi oktatóműsornak is elmenne.

Bár ahogy az írásod stílusát nézem, te pont a Herby-félék célközönsége vagy.

Vagy talán fáj, hogy valaki rátapintott az igazságra? Nem lehet másnak véleménye, mert neked az nem tetszik? Mondd, kérlek, ki vagy te, hogy te beszélsz másokra, hogy mit érnek el az életben?

2015. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Simon, ne akadj ki ennyire, ezen nem érdemes, ő is azon az agyi szinten áll, mint a drága kis Herbyje. Emellett irigy arra, hogy van, aki a fejét gondolkodásra is használja, ami neki, meg a bálványozott primitív példaképének nem megy.

Nem érdemes hülyékkel vitatkozni, mert ahhoz, hogy szót érts velük, le kell süllyedned az ő szintjükre. Ott meg legyőznek a rutinjukkal.

2015. jan. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Belinkelnétek 1-2 gázabb videóját? Én csak egyet néztem, nagyon szidott valakiket, csak pár perc után unalmas volt és kinyomtam.
2015. jan. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Petya Atya ***** válasza:
83%

A legtöbbet azzal lehetne tenni ellene, ha egyszerűen nem néznénk, de ez sajnos kivitelezhetetlen, mivel ahogy leírták előttem, erre van igény.

Ez egyébként elkeserítő, hogy ilyne mélyen van a társadalmunk. De csodálkozunk? Az emberek nagy része nem is neveli a gyerekét. (Más kérdés, hogy sok ha akarná, se lenne képes rá.) Bedugja a tévé elé, aztán hadd nézze a Való Világot, mert abban olyan izgi, hogy ki nyalt ki kit, biztos a gyerek is élvezi. Persze, hogy a most felnövő, illetve a jövő generáció erkölcsileg és szociálisan teljesen elkorcsul, amikor ezt a mintát látja.

Szerinted a tizenévesek hány százaléka tudja, hogy ki VV Zsófi? És szerinted hány százaléka tudja, hogy ki Dosztojevszkij? Hány tudja, hogy ki Czeizel Endre? Hány tudja, hogy ki Tóth Árpád?

Tisztelet a kevés kivételnek, de a mai generáció úgy nő fel, hogy azt a mintát látja, hogy az ember akkor valaki, ha minél többet meg tud inni, akkor ér el valamit, ha tajrészegen minél több nőt meg tud dugni (persze ennél többet nem jelent neki egy párkapcsolat), pár primitíven megfogalmazott, sekélyesen egyszerű elcsépelt gondolat meg már számukra mély bölcselet. Ezért van igény erre a mocsokra is.

2015. jan. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%

Ki a franc vagy te, hogy toborozni akarsz ellene?

Azêrt, mert tèged nem èrdekel, mást mèg leköthet. Önmagát adja, van egy stílusa, de elfogadod, vagy nem. Egy csatornát pedig bárki lètrehozhat, ès azt oszt meg, amit akar(bizonyos korlátokon belül)...

Ne nèzd, ha zavar, ne akarj önjelölt ,,megváltò" lenni...

2015. jan. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, ki ez, de ha valaki youtube-on néz MAGYAROKAT, az alapból hülye.
2015. jan. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

#2 vagyok.

Azzal a mondattal, hogy "Te meg foglalkozz a saját életeddel, más téren úgysem tudsz semmit elérni." nem írtam szerintem semmi bántót.


Arra céloztam, hogy felesleges ilyenen gondokoznia, mint hogy a mai fiatalokra káros az internet stb, mert úgysem ér el semmit, nincs hatással rá, pl ilyennel hogy gyk-n mérgelődik, vagy szervezkedik az interneten, mérges kommenteket ír..

Helyette az idejét sokkal hasznosabban is eltölthetné, pl saját magával. Mi ebben a támadó?


Már jó egy éve nem nézem a videóit, de még régen volt rengeteg eredeti videója, tehetséges sok mindenben, lehet azóta lejjebb adta a színvonalban, azt nem vitatom, de te meg azt ne vitasd, hogy régen érdemes volt nézni.

Tanulságos videója is volt bőven, pl mikor a múltjáról, fiatalkoráról beszélt. most nem találom azt a videót

2015. jan. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!