Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az osztálytársa...

Mit csináljak? Az osztálytársaim viccből lefotóznak és chat csoportba küldözgetik egymásnak. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval, egy rendkívül antiszociális,kövér diák vagyok az a tipikus ocsmány lúzer, ezzel nem is lenne gond, mivel elfogadtam magam olyannak ami vagyok, de az osztálytársaim mindezzel visszaélnek, titokban fényképet készítenek rólam és chat csoportba feltöltik az engedélyem nélkül, ez a csoport 10+ tagot számol. Milyen lehetőségeim vannak annak érdekében, hogy ez ne tegyék?


Mindig is voltak gondjaim a beilleszkedéssel főleg, hogy felköltöztünk Pestre és gimit is kellet váltanom, amúgy a régi lakhelyemen is voltak ilyen visszaélések.


2015. szept. 13. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Szolsz nekik h fejezzek be, ha nem fejezik, szolsz egy tanarnak, amikor eszrevehetoen foto keszul rolad pl oran, latni fogja es intezkedik.
2015. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
Hàny évesek vagytok? Szólj ofődnek, szüleidnek, hogy beszélgessenek el a gyerekek szüleivel, vagy velük, attól függ. Ha az én gyerekem csinálna ilyesmit nem úszná meg egy-két nyakleves nélkül. De, ha a szülőket nem érdekli, akkor ofő + igazgató, esetleg sunyiban megtéped a hajukat, amikor senki se làtja, annak úgy se marad nyoma.
2015. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sztem ne foglalkozz velük. ők a szánalmasak ,hogy ezt csinálják. nálunk is volt aki rendszeresen szivatás tárgya volt,meg se próbálták megismerni.

én lexarnám lesz még elég bajuk az életben ezek a tulajdonságok miatt.. ha látnám hogy fotóznak akkor viszont szólnék,hogy amit csinálnak azt bünteti a törvény, és ha nem akarnak balhét hagyják abba+töröljék ki

2015. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen, pont ez a baj 18 vagyok és ők egy évvel idősebbek nálam, az a baj, hogy nem vagyok hozzászokva ehhez, 19 évesen az embernek máshogy kéne gondolkoznia...
2015. szept. 13. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Határozottan jelzed nekik, hogy még egy ilyen, és nem a tanárnak vagy az igazgatónak szólsz, hanem a rendőrségnek. Nálunk konkrétan volt ilyen eset, ahol fel lett jelentve az egyik diák emiatt, mivel az engedélyed nélkül nem készíthetnek rólad fényképet, nem hogy még terjesztik is...
2015. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Rendőrség ahol személyiség jogok megsértése kategória.
2015. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van ilyen osztálytársam.

Simi a beceneve, te véletlen nem az vagy? xD

2015. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Először is derítsd ki, hogy valóban így van-e. Szerezz valami bizonyítékot. Én ha rajtakapnám őket, közölném velük, hogy rendkívül gyerekes a viselkedésük, és hogy ezzel csak magukat minősítik. Szüleidnek mondd el mert rengeteget tudnak segíteni. Tanárnak is szólj.
2015. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem wczes kozben is lefotoznak...
2018. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!