Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akiknek 1000-1200 ismerőse van fb-on és sok selfiet posztolnak oda, instagramra--stb. magukról?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
2015. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem izgatnak. Nevetségesnek tartom őket és elképedek, hogy más erre vajon miért kíváncsi, miért van kommentje és lájkja . Miért nem unják több év után
2015. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt,hogy idióták és nincs jobb dolguk az életben. Bevallom én sem vagyok egy izgalmas személyiség, nem sportolok,hobbim sincs különösebben, de legalább nem posztolgatok képeket magamról.Utálom,ha olyanok jelölnek be pl. Facebookon, akiket még életemben nem láttam és nem is hallottam róluk. Szóval feltételezem,hogy másoknál az a 1000-1200 visszajelölt emberke sem mind "ismerős". Sajnos ma már szinte csak ilyen bugyuta, szelfizős emberekkel találkozom, ezért is nincsenek barátaim...15/L
2015. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindjart sirok,hogy vannak ilyen 15 evesek.
2015. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy nincs maganelete, mert mindent kitereget.

Nem valogatja meg a baratit fu fa mindenki.

2015. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!