Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem fognak ideérni...

Ugye nem fognak ideérni Magyarország városaiba az afrikaiak?

Figyelt kérdés
Én Jászberényben lakom és néztem a hírekben, hogy Európa összeomolhat meg hogy meg akarják ölni a fehér bőrűeket az afrikaiak. A videóban még a nőket is rugdosták. Ezt gondoltam magamban:"Ilyen csak a filmekben van!" Remélem, nem érnek ide!
2015. szept. 14. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Hogy be tud folyásolni téged akármilyen netes oldal és ember.
2015. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragúdj,de célszerű lenne visszamenned a 7. Osztályba,ugyanis az Arab - félsziget ázsiához tartozik,nem afrikához.

Valamint egy színesbőrű is lehet európai.

2015. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
ezek nem afrikaiak, de mindegy. egyébként meg Bp tele van velük meg kb az egész ország.
2015. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, a népirtások 90%-át fehérek végezték el nem-fehéreken, szóval ezen ne aggódj :)
2015. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A te életedben még valószínűleg nem.
2015. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb probléma az, hogy sokan úgy alkotnak véleményt, hogy SEMMIT nem tudnak. Nulla tájékozottság, esetleg hallanak valamit valamilyen pártfennhatóság alatt álló szélsőséges tévéből, majd ezen részben hamis töredékinformációk alapján elkezd kattogni a kis agyuk. És olyan elképesztő baromságokon kezdenek agyalni, hogy én egyszerűen fogom a fejem, hogy hogy lehetnek ennyire tájékozatlanok.
2015. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"meg akarják ölni a fehér bőrűeket az afrikaiak" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs egy normális ember, aki normálisan válaszolna?
2015. szept. 15. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Nah, válaszolok: De, ide fognak érni az afrikaiak, már félúton vannak.

Valószínűleg Szegedről, Dél-Keletről szóródnak majd szét, így Jászberénybe elég hamar odaérnek, hamarabb, mint mondjuk Szombathelyre.


Sőt, már itt is vannak, most jut eszembe. Egy ismerősöm itt van évtizedek óta, orvosként praktizál több helyen is.

Ezentúl messzire elkerülöm, kösz, hogy szóltál.

2015. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ádámflekk teliblekk válasza:
Sokan nem adnak normális választ. Nem kell velük foglalkozni! Nyugi, ne idegeskedj! Vannak még videók, de sokat azért nem mutatnak, hogy ne idegeskedjünk. Vannak, akik azért jönnek ide, mert náluk háború van, vagy azért jönnek ide, mert nincs ennivalójuk. De nyugi, Jászberénybe SOHA nem érnek be szerintem.
2015. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!