Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az aki szereti önmagát az...

Az aki szereti önmagát az miért rombolja a testét meg a lelkét?

Figyelt kérdés
Azt mondja szereti önmagát,de minden hétvégén beb.aszik,utálja a világot mert nem fogadják el,nagyon flegma.Egyik ismerősömről van szó egyébként.Nem értem miért hazudnak saját maguknak az emberek,hogy szeretik önmagukat.Aki szereti önmagát az nem rombolja a testét szerintem.
2015. szept. 16. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem magam, mégis járok bulizni, és néha kicsit fel is öntök a garatra. Nyilván nem fetrengősre iszom magam, egy úrihölgy társaságban nem csinál ilyet :D

Heti egy alkalommal pár pohár ital még nem fog megártani senkinek.

2015. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem ha szeretem magam miért ne ehetnék ihatnék olyan dolgokat amiket szeretek. Ha totál egészségesen akar valaki étkezni mindenféle zöldséget meg ízetlen hülyeségeket kell ennie, nem ehet hamburgert, nem ihat alkoholt, nem ehet cukrot, ha ilyesmiket betartanék akkor utálnám meg magam az tuti.
2015. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra értettem,akik minden hétvégén berúgnak.Igazából sok közöm nincs hozzá,mit csinálnak,de nekem az ilyen ne mondja,hogy boldog ember!
2015. szept. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!