Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Külföldön élők! Titeket nem...

Külföldön élők! Titeket nem tölt el megnyugvással, hogy eljöttek, az ország meg elemészti önmagát?

Figyelt kérdés

Nekem megnyugtató, valahogy így nincs honvágyam. Mindenhol, ezen az oldalon is csak azt látom, hogy az emberek marják egymást, dögöljön meg a szomszéd lova mentalitás mindenhol.

Attól, hogy azt látom, hogy minden téren megy tönkre az ország, azt érzem, hogy igazam volt amikor eljöttem.

Annyi rosszat kaptam Magyarországtól, hogy jobban érzem magam a gondolattól, hogy már nem sokáig fog létezni ez a társadalom.



2014. okt. 5. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szóval elmentél, de a mentalitást is vitted magaddal. Grat.
2014. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan olyan vagy, mint akiket utálsz :D Vannak itt is szeretetre méltó emberek, nem kell ahhoz a szomszédba menni, csak fel kell ismerni őket. És én nem érzem úgy, mint te. Ez egy nagyon is szép ország lehetne, ha nem a múltban élnénk még mindig.
2014. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
En nem bantam meg,hogy eljöttem,de nem erdekel Sem a Politika,sem a pletyka.En tettem azert,hogy ne nyomorban neveljem a gyerekeimet,es csak ez szamit.
2014. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem sincs honvagyam,de veled ellentetben engem elszomorit az h az orszag amiben szulettem atomjaira hullik.Masok nyomoratol nem leszek boldogabb,ugyanakkor 8 ev kulfold utan nem hianyzik a magyar legkor.


Ettol fuggetlenul fogalmam sincs hogy lehet orulni annak,h az orszag szethulloban van?

2014. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazi nyomorek lehetsz kerdezo! Remelem a sirodnal egy rokonod sem sll majd, undorito ember vagy
2018. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!